Політика

У Кропивницькому звинуватили керівництво країни в державній зраді (ФОТО)

. 4519

У Кропивницькому відбувся мітинг проти підписання чергових мирних угод у Мінську. Звинувачення у державній зраді звучали на адресу вищих посадових осіб країни, в тому числі президента Зеленського.

kapp2

28 липня на площі Героїв Майдану відбулась акція: «Наша армія - миру гарант, а Росія - окупант!». На головній площі області зібрались близько 100 кропивничан. В руках тримали транспаранти: «Ярослав Журавель» помирав під особистим контролем ПреЗЕдента», «Підтримай фронт» та інші . Організатори - кропивницький осередок Руху Опору Капітуляції. У своїх виступах учасники акції наголошували на неприпустимості жодних поступок ворогу, та називали чергове перемир’я державною зрадою.

kapp1

«Ще раз наголошую, що підтримую гасло цієї акції: «Армія – захисник, гарант. Росія – окупант!» Що зараз робить Зеленський? Він робить все, щоб показати суспільству: «Ми не можемо чинити опір. Я змушений підписати капітуляцію» Що робиться для цього: заборона розвідки, безпілотників, снайперської роботи. А ще – вогонь не відкривати у разі наступу. Щоб почати вогонь у відповідь, треба, щоб загинули захисники України. Цим наказом фактично обеззброюється українська армія, позбавляється можливості захищати незалежність та територіальну цілісність України.

Зеленський грубо порушує закон і конституцію, гарантом якої він повинен бути, але не є. Його дурна фраза: «Нужно просто перестать стрелять» зараз стала напрямком зовнішньої політики України», - зазначив учасник акції кандидат історичних наук Юрій Митрофаненко.

kapp3

Учасники заходу вирушили до обласного управління Служби безпеки України, де зареєстрували в СБУ заяву про злочин за статтею «державна зрада».
Нагадаємо з 00:01 годин 27 липня вступила в дію домовленість про всеосяжне припинення вогню на лінії розмежування. Однак проросійські бойовики відразу ж порушили оголошене перемир’я низкою обстрілів. В свою чергу прес-секретар президента РФ заявив, що Росія не може гарантувати дотримання режиму припинення вогню, оскільки не являється стороною конфлікту.

kapp4kapp5

У резолюції мітингу учасники акції Учасники акції висунули низку вимог до Зеленського і його команди:
1. Зупинити роззброєння українського війська на передовій.
2. Скасувати злочинну заборону відкривати вогонь у відповідь.
3. Віддати накази знищувати ворожі сили у відповідь на обстріли українських позицій окупаційними військами.
4. Збільшити грошове забезпечення військовослужбовців, скасувати скорочення ЗСУ до повної перемоги над Росією, відновити реформи Збройних Сил.
5.Скасувати злочинні накази щодо заборони розвідки та аеророзвідки.
6.В жодному випадку не йти на вимоги Росії щодо надання ОРДЛО особливого статусу та проведення місцевих виборів на окупованих територіях до їх повної деокупації: руки геть від Конституції!
7. Забути про відновлення водопостачання в окупований Крим з території України.
8. Доки Росія не припинить збройної агресії проти України, а її окупаційні війська не покинуть нашу територію, посилювати санкції проти агресора та вимагати цього ж від міжнародного співтовариства.
9. Негайно звільнити з тюрми Андрія Антоненка та Юлії Кузьменко, припинити будь-які переслідування ветеранів і волонтерів/

kapp6

«Вимагаємо розпочати розслідування за статтею 111 КК "Державна зрада" щодо вищих посадових осіб, причетних до цього ганебного "перемир'я" й відставки:
Глави ОП Андрія Єрмака, першого заступники секретаря РНБО Руслана Демченка, Міністра оборони Андрія Тарана, Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака
та всіх керівників правоохоронних та спеціальних органів.

24 серпня 2020 року у разі невиконання цих вимог та продовження злочинної діяльності проти державності ми маємо право у будь-який спосіб захистити нашу Конституцію і суверенітет!», - йдеться у резолюції.

kapp7

Поширюйте

Коментуйте


Реклама