Політика

На посаду очільника голови Кіровоградської ОДА претендує власник агрофірми

. 6445

 

Сьогодні на засіданні Кабміну заслухали претендента на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації. Ним виявився власник агрофірми Валерій Міщенко.

 

799

Під час співбесіди претендента попросили назвати як він планує розвивати область, перші кроки на посаді та які бачить проблеми в регіоні.

Валерій Міщенко відповів, що збирається загалом поліпшувати стан області.

– Перші кроки – треба розібратися в тій роботі, яка була зроблена, зробити висновки, аналіз і згідно з цим працювати далі, – зазначив претендент. – В першу чергу розібратися з фінансовими потоками: куди йдуть і як ефективно використовуються.

Серед проблем претендент визначив освітню сферу. Зокрема під час карантину, щоб діти мали умови для навчання. На думку претендента, в аграрній сфері “більш-менш налагоджено, але треба дивитися, як використовується земля”.

Претендент коротко розповів про те, що закінчив школу в Києві, служив у радянській армії (три роки до 1991 р.). Займався різною підприємницькою діяльністю. У 2001 році організував ТОВ "АГРОКОМПЛЕКС" з Устинівки і з того часу займається вирощування сільськогосподарських культур в Кіровоградській і Чернігівській областях.

Свій бізнес пообіцяв передати сину.

У свою чергу Кабмін погодив кадрові питання порядку денного. Зазначимо, що призначає голову ОДА Президент. 

Нагадаємо, ексголова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь був колишнім слідчим і протримався на посаді трохи більше пів року. Наразі він підозрюваний в отриманні хабаря. Натомість попередник Андрія Балоня Сергій Кузьменко, який був на посаді голови ОДА протягом 2014-2019 років був також з агробізнесу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама