Політика

Кого «Слуга Народу» висуне на місцеві вибори в Кіровоградській області

. 10115

 

Сьогодні, 12 серпня, політсила “Слуга Народу” представила потенційних кандидатів на посади міського голови Кропивницького, частину депутатів обласної, міської ради й голів ОТГ Кіровоградщини, яких обиратимемо вже у жовтні. Як кажуть у партії, усі кандидати – свої, місцеві. Це підприємці, освітяни, банкіри, посадовці і навіть пенсіонери.

 Foto Filipenko 063

В – відповідальність

На початку пресконференції Микита Потураєв, голова Кіровоградського обласного осередку  партії “Слуга Народу”, розповів про філософію підходу до вибору кандидатів на місцеві вибори. Наголосив, що у відборі кандидатів навмисно не поспішали, аби впевнитися в правильності вибору.

– Ми не поспішали зі стартом нашої політичної кампанії. Бо дуже багато часу провели у зустрічах з людьми, які живуть і працюють у містах, селищах, районах. Ці вибори дуже важливі для країни, адже це перші вибори, які відбудуться в умовах дуже глибокої децентралізації, – зазначив Микита Потураєв. – А це відповідальність за те, що буде відбуватися в громадах Кіровоградської області. Це відповідальність кожного мешканця, члена громади. 

Загалом до відбору кандидатів підходили ретельно, обирали людей, які хочуть змін для своїх громад. 

– Зустрічаючись з людьми всіх закликали: “Це не ми маємо бути тими, хто привозить звідкись людей на якісь позиції. Це маєте бути саме Ви, ті хто каже: “Ці люди достойні нас представляти. Ці фахові, а ось цим довіряємо”, – каже Микита Потураєв.

Недарма перший етап виборчої кампанії партії відбувається під гаслом “Україна – це ти!”. 

 

Кандидати на місцеві вибори від “Слуги Народу”

Політтехнолог обласного виборчого штабу і потенційний кандидат у депутати обласної ради Ігор Волков вважає, що представлення кандидатів свідчить про те, що є люди і є команда, якою йдуть на вибори, аби перемагати. 

– У Кіровоградській області ми переможемо і наш результат буде найкращим, – вважає Ігор Волков.

Наразі визначилися з п’ятьма кандидатами на голів об’єднаних територіальних громад.

ОТГ

На голову Долинської ОТГ претендує чинний голова райдержадміністрації Євгеній Звіздовський.
На голову Помічнянської ОТГ – діючий депутат громади, підприємець Олег Мосенцев.
На голову Гайворонської ОТГ – директор сільськогосподарського підприємства “Перемога” Віталій Пойда.
На голову Суботівської ОТГ – заступник голови Знам’янської райради Дмитро Молодченко.
На голову Знам'янської ОТГ – начальник Знам’янської дистанції захисних лісонасаджень Володимир Сокирко.

На посаду міського голови Кропивницького представили Ольгу Ковальову-Алокілі, яка має 20 років управлінського досвіду в банківській сфері.

– Іду з тим, аби в місті не було слова "неможливо". Усе можливо, якщо на це є бажання. У мене є бажання. “А у вас?” – буду запитувати в кропивничан, – каже кандидатка на посаду міського голови Кропивницького. – У мене дві основні задачі: впровадити низку заходів, які збільшать надходження до бюджету, а потім як їх ефективно і раціонально використати. 

Кандидати в  депутати міської ради Кропивницького:

Михайло Бєжан – діючий депутат міськради, керівник обласного виборчого штабу партії “Слуга Народу”.

Foto Filipenko 037

Анна Зарічна – підприємиця і громадська діячка.

Foto Filipenko 031

Антон Шевченко – перший заступник директора департаменту надання адмінпослуг в Кропивницькому.

Foto Filipenko 033

Сергій Коса – міліціонер на пенсії.

Foto Filipenko 040

Кандидати в депутати до обласної ради:

  • Ігор Волков – підприємець, голова Ради обласного тервідділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України”.
  • Андрій Яровий – приватний підприємець.
  • Руслан Іванов – директор кропивницької міської лікарні швидкої допомоги.
  • Юрій Шклярук – приватний підприємець.

Обл рада

– Усіх цих людей об’єднує те, що вони не чужі там, де будуть балотуватися. Вони свої люди для своїх: сусідів, родичів, знайомих, друзів, колег, громад, вулиць, дворів, – зазначив про принцип відбору кандидатів Микита Потураєв.

Але це не остаточний перелік кандидатів. За словами, голови обласного осередку партії, команда постійно розширюється. 

– Це не завершений процес. Усі наші списки будуть відкриті. Усі будуть бачити кандидатів на нашому сайті, як це було під час парламентських виборів. Якщо будуть якісь зауваження до людей, то ми їх готові обговорити. Переконаний, що до наших кандидатів критичних зауважень не буде, а будуть запитання, на які  кандидати завжди будуть готові відповісти, – розповів Микита Потураєв.

Згодом усі кандидати мають представити свої програми, де презентують свої стратегії та конкретні кроки дій, які пропонуватимуть виборцям.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама