Політика

Які відбулися заміни в територіальних виборчих комісіях Кіровоградщини

. 2706

 

Найбільше замін у територіальних виборчих комісіях області – 18 – від партії «Слуга народу».

Про це повідомляє Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області.

Найбільше змін відбулось в Олександрійській міській територіальній виборчій комісії. Зокрема, змінили заступника голови комісії Юлію Радченко на Леоніда Павука (партія «Голос»), а також – секретаря комісії Сергія Піту на Тетяну Мірошниченко (партія «Слуга народу»). Також змінили трьох членів комісії від партій «Голос», «Слуга народу» та «Нова політика».

У Кіровоградській обласній територіальній виборчій комісії змінили голову від партії «Слуга народу». Зі складу вивели Ігоря Ботнаренка, а натомість призначили Євгенія Цехмістра, який був членом Кропивницької міської ТВК. Натомість Ігоря Ботнаренка призначили заступником Кропивницької міської територіально виборчої комісії.

У Кропивницькій районній територіальній виборчій комісії змінили члена комісії Наталію Тимошенко від партії «Сам за себе» на Максима Набойченка. У цій же постанові ЦВК йдеться про припинення повноважень Максима Набойченка (партія «Слуга народу»), як члена Кропивницької міської ТВК.

У Новоукраїнській районній ТВК змінили секретаря комісії від партії «Слуга народу». З керівного складу вивели Валентину Ручку, натомість призначили – Наталію Котлову. Цією ж постановою замість Котлової призначили іншого члена районної ТВК. В Олександрійській районній ТВК представники партії «Слуга народу» поміняли двох членів комісій, а в Голованівській районній ТВК партія «Голос» змінила члена комісії.

У складі Кропивницької міської територіальної виборчої комісії змінили секретаря комісії Тетяну Юдіну («Слуга народу»), натомість призначили її членом цієї ж комісії. А також змінили двох членів комісії від партій «Слуга народу».

Не оминули зміни й інші міські територіальні виборчі комісії. Зокрема, у Новомиргородській ТВК змінили голову комісії від політсили «Єдина родина» та члена комісії від «Слуги народу». У Новоукраїнській міській ТВК змінили заступника голови комісії від «Опозиційної платформи – За життя».

«Це перші заміни в територіальних виборчих комісіях і стосуються вони в основному керівного складу. Саме від нього залежить організація роботи ТВК з врахуванням змін до виборчого законодавства та адмінреформи. Окрім того, за замінами можна відслідкувати локальні партійні коаліції, які можуть впливати на організацію виборчого процесу», – каже координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Зазначимо, місцеві вибори мають відбутися 25 жовтня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама