Політика

Стрижаков Райковичу: Не заганяйте місто у борги!

. 9631

Під час сесії міської ради лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков виступив перед депутатами і керівництвом міста, закликавши не приймати безвідповідального рішення для Кропивницького, сьогодні, 18 серпня. Мова йде про взяття міською владою на плечі міста кредиту в 70 мільйонів гривень під 12%.

117896014 306222623960877 537823517828959722 n

«Ви сьогодні маєте намір голосувати за безвідповідальне рішення - взяти ще один непосильний кредит! – звернувся на сесії до депутатів Артем Стрижаков. - Керівництво міста хоче позичити 70 мільйонів і повісити на місто перед виборами. Більше того, бере цю суму під небачені для українських міст 12 відсотків. Чи справедливо, що Вінниця бере кредити під 4%, Львів, Житомир, Миколаїв - під 6%, а Кропивницький - аж під 12, і якраз перед виборами?! Нам що, мало боргів?».

Стрижаков зазначив, що йому відомо про домовленість керівництва міста з депутатським корпусом підтримати цю несправедливу і безвідповідальну пропозицію. І, виступаючи від імені громади, закликав депутатів подумати ще раз, яку кредитну пропозицію вони хочуть підтримати.

«Ці гроші віддавати потім не вам, а нашим дітям. Андрій Павлович, не беріть гріх на душу!» - звернувся до Райковича Артем Стрижаков.

У відповідь лідеру «Перспективи міста» Стрижакову мер Райкович зазначив, що йому не треба нічого радити, адже він сам оцінює себе високо.

Нагадаємо, нещодавно міська рада оприлюднила проект рішення щодо можливого взяття 70 мільйонів кредиту під високий відсоток. Віддавати борги влада Кропивницького планує протягом терміну до 5 років.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама