Політика

Президент представив нового очільника Кіровоградщини (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 9276

Сьогодні, 27 серпня, в рамках робочого візиту в Кіровоградську область президент Володимир Зеленський представив громадськості нового очільника регіону – Андрія Назаренка.

 IMG 20200827 155042 1

– Вибачте, що я довго до вас так їхав, – сказав найперше президент і зробив комплімент області. 

Щиро бажаю бути не лише центром географічним, а й центром процвітання успішності та заможності, – побажав регіону президент Зеленський.

Після чого представив нового очільника області, сказавши, що новий голова ОДА знає як працювати з інвестиціями.

– Це новий очільник Кіровоградської ОДА. Ви знаєте, що історія з його попередником, закінчилася не дуже добре. А точніше – не закінчилась, адже зараз працюють правоохоронні органи, – каже Зеленський. – Для нас немає недоторканих. Навіть, якщо це люди, яких призначав Президент. Навпаки – до таких людей увага ще більш пильна. Я щиро бажаю новому губернатору пам’ятати про це кожного дня на своїй посаді.

Натомість Андрій Назаренко сказав, що треба розвивати потенціал області.

Варто зазначити, що досі на сайті президента не з’явився указ про призначення Назаренка.

ук

зе1

Зазначимо, про нову кандидатуру на посаду голови Кіровоградської ОДА стало відомо з низки місцевих ЗМІ напередодні його погодження Кабміном. Останні десять років Андрій Назаренко працює на Кіровоградщині, як каже сам кандидат, займається залученням інвестицій. А серед перших кроків на посаді виділяє: завершення децентралізації і підготовка до місцевих виборів та можливої другої хвилі коронавірусу; завершення проєктів програми президента «Велике будівництво»; підготовка до навчального року з огляду на пандемію; підготовка до опалювального сезону.

Нагадаємо, ексочільника Кіровоградської ОДА, підозрюваного в хабарництві Андрія Балоня, представляв громадськості торік в листопаді перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов.

 зе

Поширюйте

Коментуйте