Політика

Що пов’язує нового голову Кіровоградської ОДА з партією «Основа»?

. 5590

Центр медіарозслідувань «Прозоро» оприлюднив нові факти про новопредставленого вчора президентом голову Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка. Впродовж кількох років він пожертвував на партію «Основа» понад пів мільйона гривень.

nazarenko

Згідно зі звітами політичних партій, що оприлюднені на сайті Нацагентства із запобігання корупції, Назаренко перерахував партії «Основа», головою якої до середини 2019 року вказувався ексочільник Кіровоградщини Андрій Ніколаєнко, 591,9 тис. грн. Найбільше внесків Назаренко зробив восени й в грудні 2018 року – по 90-250 тис. грн.

Через партійні внески він навіть ледь не отримав штраф. Департамент із питань запобігання політичній корупції НАЗК минулого року склав на Назаренка адмінпротокол. Мовляв, на момент здійснення чергового внеску у нього була податкова заборгованість у розмірі 1299 гривень. Втім, суд закрив провадження у справі посилаючись на те, що прострочення на два тижні термінів притягнення до відповідальності.

Власне, про прихильність до «Основи» й дружні стосунки з Ніколаєнком свідчать чисельні фото Назаренка у Фейсбуці. Там же фотозвіти з полювання, родинного відпочинку в Італії, Іспанії та навіть зустріч одногрупників.

524

87598

Нагадаємо, у своїй декларації Назаренко вказав крім готівки, квартиру у Києві, земельну ділянку та годинник ROLEX.

Варто зазначити, що офіційного указу про призначення Назаренка на посаду голови ОДА й досі немає на сайті Офісу президента.

7843

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама