Лідер націоналістів судитиметься із скандальними ЗМІ

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 984

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок звернувся до Франківського районного суду Львова з позовною заявою, вимагаючи визнати поширену 24 жовтня 2013 року ТОВ "Експрес мультимедіа груп" (№117 газети "Експрес") у статті під назвою "Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом" інформацію недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію. Про це «Гречку» щойно сповістила прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
У позовній заяві зазначено, що у вказаній статті міститься недостовірна інформація, яка завдає шкоди немайновим правам Олега Тягнибока як народного депутата України і публічного політика та завдає йому моральної шкоди. Як стверджує Олег Тягнибок, наведена у статті інформація є неправдивою, не відповідає дійсності і спрямована на приниження його чести, гідності та ділової репутації. Відповідач публічно поширив негативну й недостовірну інформацію, що спрямована винятково на приниження авторитету та репутації позивача в очах громадян України.

Конституція України кожному гарантує право на свободу думки і слова, на вільне висловлення своїх поглядів і переконань (ст. 34). Однак відповідач грубо порушив положення ст. 68 Конституції України, згідно з якою ніхто не має права посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. У відповідності до ч. 3 ст. 277 Цивільного кодексу України, негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного (презумпція добропорядності). Негативною слід вважати інформацію, в якій стверджується про порушення особою, зокрема, норм чинного законодавства. Проте відповідач не навів жодного доказу для обґрунтування своїх заяв і в підтвердження їхньої правдивості.
Зважаючи на це, Олег Тягнибок просить суд визнати поширену 24 жовтня 2013 року ТОВ "Експрес мультимедіа груп" в №117 газети "Експрес" у статті під назвою "Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом" інформацію недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію позивача. Це, зокрема, інформація про те, що Олег Тягнибок буцімто є бізнес-партнером доктора Новицького, здійснював разом із ним незаконні шахрайські операції, шляхом обману важкохворих людей, з метою отримання прибутку. Ці закиди викладено у наступних фрагментах статті: "керівник "Свободи" мав прямий фінансовий зиск від шахрайських операцій"; "жертвами спільного моторошного бізнесу родини Тягнибока та доктора Новицького стали тисячі безневинних людей"; "міжнародний шахрай доктор Новицький і … його бізнес-партнер Олег Тягнибок"; "головний партнер доктора Новицького в Україні – людина на сьогодні теж широко відома, публічна. Чи не щодня його прізвище з'являється у новинах – на телебаченні, радіо, у пресі. Щоправда, через характер його основної діяльності важко відразу зрозуміти, що поєднує цю людину з доктором Новицьким. А проте зв'язок цей глибокий, давній, ґрунтований на тісних емоційних та фінансових засадах. Прізвище цієї людини – Олег Тягнибок"; "родина Тягнибоків та Новицький – бізнес-партнери уже впродовж майже двох десятиліть. Якщо назвати речі своїми іменами, то їхній бізнес – обман важкохворих людей, що перебувають у відчаї. Їхні долі у цьому страхітливому бізнесі чітко поділені. Їхні ролі у цьому бізнесі – чітко визначені. І їхня мета – теж абсолютно зрозуміла – гроші, нажива за всяку ціну, у тому числі й ціною людського життя"; "спільника родини Тягнибоків заарештовано. Тягнибок далі рекламує доктора Новицького та його препарат… Препарат, що, як це вже відомо сьогодні, сіє смерть".

Олег Тягнибок вимагає зобов'язати відповідача – Товариство з обмеженою відповідальністю "Експрес мультимедіа груп" – спростувати брехливу інформацію шляхом публікації резолютивної частини судового рішення на тій самій шпальті газети "Експрес" і тим самим шрифтом, що і спростоване повідомлення, протягом 1 місяця з дня набрання рішенням суду законної сили.

Олег БАЗАК

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Borgia 11.11.2013, 21:40
Это уже регионы делают своё дело, начинают через СМИ по чёрному пиарить конкурентов Януковича!
Цитата
 
 
0 # snaiper 08.11.2013, 22:54
Ну что за дурость...Да зря Т-к повёлся на эту пакость,кто на эту "утку" поведётся?....
Цитата
 
 
-2 # Олександр 08.11.2013, 14:57
От і продовження репресій проти незалежних ЗМІ
Цитата
 
 
+1 # Taras 08.11.2013, 20:15
Какие репрессии?! Всего навсего напечатать опровержение на том же месте и тем же шрифтом и без материальных санкции!
Цитата
 
 
0 # Taras 08.11.2013, 20:22
А репрессиями занимается как раз ПР закрывая СМИ, используя силовые структуры или хакерские атаки, как недавно с одним из местных сайтов
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити