Експрес-аналіз сьогоднішніх законопроектів кіровоградським правозахисником

Опубліковано . в Політика

Кількість переглядів - 3215

«Маячня», «Абсурд» скажете ви, а ось і ні, від сьогодні це правда. Сьогодні депутати  Верховної Ради з порушенням всіх можливих і не можливих норм законів, Конституції, власного Регламенту, норм моралі і здорового глузду проголосували Закон України  “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян”.     Всі нездорові марення депутата Колесніченка щодо небезпеки діяльності громадських організації, необхідності суцільної  цензури в інтернеті, посилення боротьби з тими, хто має власну думку знайшли місце в цьому законопроекті.

Колесніченко явно не дають спокою лаври російських колег  щодо «розбудови» громадянського суспільства в Росії.

Тож він та його команда добре попрацювали останнім часом – переглянули багато російських законів і зробивши дайджест законодавчих норм братньої держави,які суттєво обмежують права та свободи громадян, розширюючи права та можливості для запуску репресивної машини проти не згодних із рішеннями влади, і розробили наш українській варіант «Кодексу нападу на народ».
Закон внесений в Верховну Раду 14 січня 2014, переданий в комітети 15, проголосували 16 січня 2014 року. Ось це швидкість! О це ефективність, а ж заздрісно.

Відповідно до цього закону кожній громадській організації, що отримує кошти від іноземних донорів безпосередньо чи опосередковано, надається статус «іноземного агента». І тоді вона має на кожному кроці вказувати, що вона має такий статус. Надходження від іноземців вважаються прибутком і потрібно сплатити податок на прибуток. Вам це не нагадує принцип роботи рекету в 90-ті?

Будь – яка критика діяльності чи бездіяльності чиновників це є екстремізм, наклеп і карається шаленими штрафами та позбавленнями волі. Натомість будь - які дії репресивної машини є  законними, саме тому звільнили від відповідальності тих, хто бив студентів, журналістів, активістів.

 Якщо хтось думає, що цей закон не стосується  їх – даремно.

Кожен з нас знаходиться під прицілом.

Тепер на законних підставах за нами будуть слідкувати в інтернеті і заборонити ним користуватись . Не підкорились – 6800 грн штрафу.  

Тепер всі картки мобільного зв’язку мають реєструватись, тепер якщо ви не вдоволені рішенням суду і належним чином оцінили роботу судій  – тож відправляйтесь на 15 діб.

За рух у колонні більше 5 авто – вилучення прав , автомобіля. Навіть якщо це весільний кортеж чи поховальна процесія.

Участь у мирних зібраннях у форменому одязі та в одязі , що його нагадує, користування запальничкою  навіть на концертах ( відкритий вогонь ж) -  10 діб.

Критикуєте владу, то є наклеп – 2 роки, а ще й публічно , то вже екстремізм -  3 роки.
В додаток до цього – заочні судові процеси. Вас можуть засудити до позбавлення волі на багато років , не повідомивши про це.

Тож тепер думайте, чи стосуються вони вас чи ні.

А автори цих законів вважають, що «прийняття законопроекту сприятиме утвердженню в Україні прав і свободи людини і громадянина, захисту особи і суспільства від злочинних посягань».

 Інга Дуднік, ГО «Територія успіху»

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Коментарі  

 
+1 # hanna 17.01.2014, 10:29
Цитую Дмитрий:
мде....голосование руками, а тем более такой мгновенный подсчёт это было что-то......ну всё, теперь тотальный контроль народа руками голубых!
ой...это же не "наклеп" вышел? голубых нынче не счесть....


Они не "голубые", не обижайте голубых. Они - пидарасы
Цитата
 
 
0 # Дмитрий 16.01.2014, 22:48
мде....голосова ние руками, а тем более такой мгновенный подсчёт это было что-то......ну всё, теперь тотальный контроль народа руками голубых!
ой...это же не "наклеп" вышел? голубых нынче не счесть....
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити