Політика

На Кіровоградщині епідемія заяв про вихід із Партії Регіонів

. 3687

Сьогоднішню епідемію заяв про вихід із Партії Регіонів продовжила й заступник голови Кіровоградської обласної ради Людмила Салоїд. Приводом до написання такого документу, стверджує депутат у своїй заяві, стало сьогоднішнє прощання з Віктором Чміленко. 

 

 

"Події останніх місяців показали особисто для мене наступне: люди вийшли на вулиці по всій країні, насамперед, через колосальний рівень корупції в державі, тотальне чиновницьке свавілля, колосальний, протиправний тиск на малий і середній бізнес.

А сьогоднішній день на Кіровоградщині тронув серце кожного жителя. Ми провели в останню путь мого земляка, людину з активною життєвою позицією, людину яку я особисто добре знала - Віктора Чміленка. Пам'ять про Віктора назавжди залишиться в наших серцях.

Бути співучасником злочину проти українського народу і нашої держави вважаю для себе неможливим. Партія регіонів відмежувалася від подій і не взяла на себе відповідальність за країну. Тому я прийняла рішення вийти з партії регіонів", - пише Людмила Салоїд.

Нагадаємо, сьогодні заяви про вихід із Партії Регіонів подали усі  депутати Кіровоградської міської ради, губернатор Кіровоградщини Андрій Ніколаєнко, голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук та екс-губернатор Сергій Ларін. 

Також написав заяву на звільнення міський голова Кіровограда Олександр Саінсус.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама