файно

Політика

Кого «Слуга Народу» висуне на місцеві вибори в Кіровоградській області

Опубліковано . в Політика

 

Сьогодні, 12 серпня, політсила “Слуга Народу” представила потенційних кандидатів на посади міського голови Кропивницького, частину депутатів обласної, міської ради й голів ОТГ Кіровоградщини, яких обиратимемо вже у жовтні. Як кажуть у партії, усі кандидати – свої, місцеві. Це підприємці, освітяни, банкіри, посадовці і навіть пенсіонери.

Хто потрапив у виборчі комісії Кіровоградщини на місцеві вибори 2020

Опубліковано . в Політика

 

На Кіровоградщині утворено обласну виборчу комісію, 4 районні та 12 міських до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. У їхньому складі працюватиме 306 осіб, які представлятимуть 46 політичних сил.

За крісло очільниці Кропивницького від "Слуги народу" боротиметься банкірка (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

 

12 серпня партія "Слуга народу" офіційно презентувала Ольгу Ковальову-Алокілі як кандидатку, яка побореться за посаду міського голови Кропивницького від політсили.

Кабмін передумав рекомендувати на посаду голови Кіровоградської ОДА аграрія?

Опубліковано . в Політика

Уряд не рекомендуватиме кандидатуру Валерія Міщенка на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації, якого ще минулого тижня рекомендував на цю ж посаду.

На посаду очільника голови Кіровоградської ОДА претендує власник агрофірми

Опубліковано . в Політика

 

Сьогодні на засіданні Кабміну заслухали претендента на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації. Ним виявився власник агрофірми Валерій Міщенко.

У Кропивницькому звинуватили керівництво країни в державній зраді (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

У Кропивницькому відбувся мітинг проти підписання чергових мирних угод у Мінську. Звинувачення у державній зраді звучали на адресу вищих посадових осіб країни, в тому числі президента Зеленського.

На Кіровоградщині змінили очільника осередку партії «Слуга Народу»

Опубліковано . в Політика

Змінили голову Кіровоградської обласної організації партії «Слуга Народу». Раніше її очолював нардеп, голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Олександр Дануца.

Стрижаков розповів про можливість йти в мери від «Слуги народу»

Опубліковано . в Політика

Лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков виключає можливість йти на посаду міського голови Кропивницького від партії «Слуги народу» та від будь-якої іншої немісцевої партії.

Олександр Дануца очолив осередок партії «Слуга Народу» на Кіровоградщині

Опубліковано . в Політика

 

Кіровоградську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив нардеп, голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Олександр Дануца.

Як на Кіровоградщині працюють громадські приймальні політичних партій

Опубліковано . в Політика

У 10 з 14 обласних партійних осередків працюють громадські приймальні. При цьому адреси і телефони цих приймалень не завжди є у вільному доступі, а дізнатись графік роботи часто можна лише відвідавши партійний офіс.

Кропивницький готовий до суттєвої зміни місцевої влади - соціолог

Опубліковано . в Політика

Жителі обласного центру готові до кардинальних змін місцевої влади, зокрема, депутатського корпусу та мера Кропивницького. Про це свідчать дані соціологічного опитування від Центрально-української соціологічної лабораторії та клубу міжнародної політики, результати якого оприлюднили вчора, 19 травня.

Місцева влада поскаржилась Зеленському на тиск

Опубліковано . в Політика

 

Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України Володимира Зеленського щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.

Як змінився керівний склад місцевих рад на Кіровоградщині

Опубліковано . в Політика

Зміна керівництва у місцевих радах зазвичай є ознакою зміни політичної конфігурації у цих же радах. Кіровоградщина не виключення: триває конфлікт щодо дострокового припинення повноважень заступника голови обласної ради, за перший рік депутатської каденції тричі змінювався секретар міської ради Кропивницького.