Політика

Кіровоград: Те що для «Свободи» добре, для «Батьківщини» - прокол(ФОТО)

Опубліковано . в Політика

На щотижневій апаратній нараді в Кіровоградській ОДА очільник області Олександр Петік (ВО «Свобода») прокоментував недільне святкування в 200-річного ювілею з дня народження Тараса Шевченка, що пройшли в дусі єдності і взаєморозуміння. Голова ОДА закликав зберігати цю єдність і надалі.

Іван Марковський ще й тижня не обіймає посаду у міські раді, а вже встиг відзначитися(ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Сьогодні, 11 березня, на нараді в міській раді Іван Марковський заявив, що спільне вшанування та святкування 200-річчя Тараса Шевченка громадом і владою - сейозний прокол останньої.

«Батьківщина» без альтернативи

Опубліковано . в Політика

Учора ввечері у Києві з'явився новий містоуправитель. 61-річний Володимир Бондаренко змінив на посту 48-річного керівника міської державної адміністрації Володимира Макеєнка, призначеного наприкінці правління країною Віктора Януковича. Причини відставки в. о. президента України Олександр Турчинов в указі не назвав. Зазначив лишень, що звільнення з посади Макеєнка відбулося «відповідно до статей 112 і 118 Конституції».

Як кіровоградські депутати міняли «шило на мило»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано . в Політика

Сторінки кіровоградських користувачів в соціальних мережах від учора стали скарбницею народної творчості та сталих виразів: «От перестановки мест слагаемых сумм не меняется», «Поміняли шило на мило» тощо.

Які повноваження отримав Петік на Кіровоградщині(ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Після вчорашнього представлення нового голови Кіровоградської ОДА Олександра Петіка у багатьох присутніх виникло питання: а  які саме повноваження матиме новий голова після рішення обласної ради про відкликання повноважень, делегованих ОДА?

Ігор Коломойський розповів про шизофренію Путіна і Януковича (ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Як вже повідомляла «Гречка», Дніпропетровщину очолив мільярдер Ігор Коломойський. Уродженець славнозвісного Міста Вождів виховувався у досить шанованій усіма родині, яка підтримувала тісні зв’язки з родиною іншого відомого вітчизняного олігарха, Віктора Пінчука.

Олігархів чиновниками у проблемні області

Опубліковано . в Політика

У країні тривають кадрові перестановки. На місця, що звільнилися після відходу у відставку призначенців Партії регіонів, розставляються управлінці, котрі як мінімум не підтримували колишнього главу України Віктора Януковича.

Колись Янукович повернеться в Україну. Але хіба в статусі туриста

Опубліковано . в Політика

Учорашня прес-конференція колишнього президента України, як напевно зауважили читачі «Гречки», проводилася не у столиці Російської Федерації, а аж у Ростові-на-Дону. У торгово-розважальному комплексі. Це максимум, що його дозволив недавньому гостеві сочинської Олімпіади президент Росії Володимир Путін. ВВП навіть не забажав зустрітись із «проффесором». А той не зрозумів ступінь свого приниження…

Янукович. Останні конвульсії перед забуттям

Опубліковано . в Політика

Як напередодні анонсувала «Гречка», сьогодні у Ростові-на-Дону відбулася незвичайна, як для моїх російських колег, прес-конференція. Вперше після своєї несподіваної втечі з Києва на гелікоптері на публіці з’явився ні хто інший, як оголошений у міждержавний розшук громадянин України Янукович Віктор Федорович.

Жириновський, який обіцяв Януковичу патрони, їде в Крим (ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Вже кілька днів Крим у епіцентрі уваги. Саме тут зараз іде боротьба, між прихильниками проєвропейських змін, яку очолюють кримські татари, і тими, хто закликає до федералізації чи то від’єднання півострова.

Геннадій Москаль: Ситуацію у Криму спровокував популістський закон

Опубліковано . в Політика

 

У ніч з 26 на 27 лютого у Сімферополі було захоплено будівлю Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Атаку здійснювали невідомі, одягнені у темний одяг без розпізнавальних знаків. Російські телеканали та інформаційні агенції у режимі non-stop передають зі столиці Сонячного Півострова радісно-збуджені повідомлення й репортажі.

У райраді на Кіровоградщині саморозпустилась фракція "Партії регіонів"

Опубліковано . в Політика

Голова Компаніївської райради Володимир Білобровенко під час засідання постійних комісій зачитав заяву районної організації «Партії регіонів», в якій депутати засудили дії, що призвели до людських жертв та відмежувались від таких дій.