Політика

Жириновський, який обіцяв Януковичу патрони, їде в Крим (ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

Вже кілька днів Крим у епіцентрі уваги. Саме тут зараз іде боротьба, між прихильниками проєвропейських змін, яку очолюють кримські татари, і тими, хто закликає до федералізації чи то від’єднання півострова.

Геннадій Москаль: Ситуацію у Криму спровокував популістський закон

Опубліковано . в Політика

 

У ніч з 26 на 27 лютого у Сімферополі було захоплено будівлю Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Атаку здійснювали невідомі, одягнені у темний одяг без розпізнавальних знаків. Російські телеканали та інформаційні агенції у режимі non-stop передають зі столиці Сонячного Півострова радісно-збуджені повідомлення й репортажі.

У райраді на Кіровоградщині саморозпустилась фракція "Партії регіонів"

Опубліковано . в Політика

Голова Компаніївської райради Володимир Білобровенко під час засідання постійних комісій зачитав заяву районної організації «Партії регіонів», в якій депутати засудили дії, що призвели до людських жертв та відмежувались від таких дій.

Скандальна сесія Кіровоградської міської ради. Подробиці(ВІДЕО)

Опубліковано . в Політика

 24 лютого у Кіровограді відбулася позачергова сесія міської ради. На ній офіційно оголосили про розпуск фракції Партії регіонів та вихід депутатів цієї фракції з партії.

5 критерії для нового уряду від ЧЕСНО

Опубліковано . в Політика

Українське суспільство в цей без перебільшення історичний та складний момент для країни чекає і вимагає створення ЧЕСНОГО уряду. Новий Кабінет Міністрів повинен взяти відповідальність за вихід не лише з економічної, але й з політичної кризи, та розпочати реформи, які зможуть об’єднати країну.

Кіровоградські депутати працювали до вечора: позачергова сесія (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано . в Політика

Вчора відбулася позачергова сесія Кіровоградської міськради. Точніше, її перша частина. депутати працювали з 11.00 до 19.00 з невеликими перервами. Про решення, які приймались "Гречка" повідомляла вчора. а зараз пропонуємо вам фоторепортаж.

У Кіровоградській міськраді ніяк не можуть визначитись із секретарем: Самооборона вимагає виборів

Опубліковано . в Політика

Відбулося голосування за кандидатуру Сергія Михальонка на посаду секретаря Кіровоградської міської ради. Підтримали таку пропозицію лише 20 депутатів.

Депутати зняли з посади секретаря Кіровоградської міської ради

Опубліковано . в Політика

На сьогоднішньому засідання позачергової сесії Кіровограсдької міської ради зняли з посади секретаря ради Ігоря Волкова.

За це рішення проголосували 45 депутатів Кіровоградської міськради, 20 виступили проти, 5 - утримались.

Кіровоградська опозиція заявляє, що не причетна до повалення пам'ятників комунізму

Опубліковано . в Політика

Іван Марковський, голова фракції "Батьківщина" в Кіровоградській міській раді, заявив, що осередки опозиційних партій "Батьківщина", "Свобода", "УДАР" не причетні до повалення жодного пам'ятника комуністичного періоду на Кіровоградщині.

Чорноіваненко закликав всіх голів РДА на Кіровоградщині скласти повноваження

Опубліковано . в Політика

 

На сьогоднішній апаратній нараді у Кіровоградській ОДА до Олександра Чорноіваненка, голови Кіровоградської облради, що нині виконує функції голови обладміністрації, пролунало питання з Устинівки.
У даному райцентрі зібрались люди з вимогою до голови рай адміністрації скласти повноваження.

Депутати Кіровоградської міськради звільнили "батька транспортної реформи"

Опубліковано . в Політика

Як повідомлялося раніше, перший заступник голови Кіровоградської міської ради Володимир Каніщев написав заяву про відставку у зв'язку із планами переїхати з Кіровограда.

Кіровоград: Володимир Каніщев йде у відставку?

Опубліковано . в Політика

Щойно на позачерговому засідання сесії Кіровоградської міськради внесли до порядку денного питання про звільнення Володимира Каніщева, заступника міського голови, більше відомого як "батько транспортної реформи".

Володимир Каніщев сам написав цю заяву, мотивуючи переїздом з Кіровограда.