Політика

Сергій Тарута офіційно став кандидатом у президенти: що у програмі

Опубліковано . в Політика

25 січня Сергій Тарута подав до Центральної виборчої комісії всі необхідні документи для офіційної реєстрації його кандидатом на пост Президента України від політичної партії «Основа».

Кіровоградщина і надалі буде лідером по забезпеченню розвитку медицини – Костянтин Яриніч

Опубліковано . в Політика

23 січня у Кропивницькому відбулась звітна презентація народного депутата від Кропивницького Костянтина Яриніча. Нардеп розповів про основні напрямки роботи і плани на 2019 рік.

Кіровоградщина: працівники бюджетних установ у робочий час зустрічалися з потенційним кандидатом у Президенти

Опубліковано . в Політика

В Олександрію Кіровоградської області приїздив народний депутат, потенційний кандидат у Президенти України Олег Ляшко. Як повідомили спостерігачі ОПОРИ, політик зустрічався в палаці культури з виборцями, у тому числі працівниками бюджетних установ.

Юрій Бойко: "Ми забезпечимо справедливу компенсацію тарифів"

Опубліковано . в Політика

Чергове підвищення тарифів при обмеженні доступності субсидій призведе до ще більшого зростання заборгованості за житлово-комунальні послуги. Про це заявив кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи рекордне зростання боргів населення.

На Кіровоградщині вихованцям дитсадка вручили подарунки від Ляшка - ОПОРА

Опубліковано . в Політика

На Кіровоградщині голова районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка вітав з новорічними святами вихованців дошкільного навчального закладу та педагогічний колектив. Окрім солодощів у коробках з партійною символікою діти отримали також партійну поліграфічну продукцію.

На Кіровоградщині політичні сили збирають персональні дані мешканців області

Опубліковано . в Політика

 

Представники «БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина» та Радикальна партія Олега Ляшка збирають адреси та контактні дані виборців Кіровоградської області.

Юрій Бойко: Після зміни влади держава буде нести соціальну відповідальність за своїх громадян

Опубліковано . в Політика


Опозиційна Платформа - За Життя зареєструвала законопроекти, які відновлюють справедливість щодо ветеранів і чорнобильців. Про це заявив Юрій Бойко на засіданні Соціальної ради України з питання виконання рішення Конституційного суду і відновлення ветеранам соціальних пільг ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Юрій Бойко подав документи в ЦВК на реєстрацію кандидатом в президенти

Опубліковано . в Політика


Засновник Опозиційної Платформи - За Життя, народний депутат України Юрій Бойко подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації його кандидатом на виборах президента України. Після подачі документів, відповідаючи на питання журналістів, Юрій Бойко заявив, що головним для нього є повернути мир в країну, захистити простих людей від свавілля нинішнього режиму і зупинити соціальну катастрофу.

У Кропивницькому поскаржилися в поліцію на білборди Гриценка і Мураєва (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

У Кропивницькому спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 16 січня виявили білборди без вихідних даних зареєстрованих кандидатів на посаду Президента України від політичних партій «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та «Наші» Євгенія Мураєва.

Вигідні кредити бізнесу і відновлення виробництва: шлях економічного розвитку від «Основи»

Опубліковано . в Політика

На разі економічне зростання в Україні на рівні 3%. Невелике зростання економки з’їдає інфляція. Це змушує сотні українців шукати гідного заробітку важкою працею в Європі. Проте, збільшити ріст економіки до 10-15% реально, заявляють у партії «Основа».

Кіровоградщина: стали відомі розцінки на політичну рекламу в місцевих ЗМІ

Опубліковано . в Політика

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили, скільки грошей доведеться викласти майбутнім кандидатам а Президенти за агітацію в медіа на Кіровоградщині.

У Кропивницькому встановили перший "свіжий" банер з порушенням виборчого законодавства (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

У Кропивницькому спостерігачі ОПОРИ зафіксували встановлення банера із зображенням кандидата на посаду Президента України Валентина Наливайченка.

Привітання та матеріали з ознаками «чорного піару»: на Кіровоградщині зросла кількість джинси у газетах

Опубліковано . в Політика

 За тиждень до початку виборчої кампанії в друкованих виданнях Кіровоградщини опублікували 37 матеріалів, які стосуються нардепів, потенційних кандидатів на пост Президента України, політичних партій. Тоді як за 20 грудня у друкованих ЗМІ таких статей було 29.