Політика

У Кропивницькому депутати заявили про розпуск фракції “Опозиційний блок”

Опубліковано . в Політика

 

Сьогодні, 2 липня, під час пресконференції троє депутатів від “Опоблоку” заявили про припинення діяльності та розпуск політичної фракції «Опозиційного блоку» в міськраді Кропивницького.

На Кіровоградщині агітатори пропонували подарунки за персональні дані

Опубліковано . в Політика

Агітатори Радикальної партії Олега Ляшка на Кіровоградщині роздавали інформаційні бюлетені без вихідних даних, а агітатори партії Володимира Гройсмана «Українська стратегія» збирають персональні дані виборців.

Передвиборчі перегони: зафіксували білборди й листівки з ознаками чорного піару (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

У Кіровоградській області спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди та листівки з ознаками чорного піару проти потенційного кандидата у депутати, чинного нардепа Олеся Довгого.

Нардеп від Кіровоградщини увійшов до списку найменш доброчесних

Опубліковано . в Політика

Рух ЧЕСНО проаналізував склад ВРУ 8 скликання за шістьома критеріями доброчесності, які використовуватиме для аналізу списків партій та кандидатів від мажоритарних округів до парламенту.

Господарники-нардепи: як представники Кіровоградщини в парламенті залучають субвенції

Опубліковано . в Політика

 

ЧЕСНО оприлюднило матеріал про народних обранців від Кіровоградської області, які залучають субвенції в регіон на заміну вікон у школах і ремонт спортмайданчиків, хоча б мали займатися законотворчою діяльністю. У матеріалі фігурують два прізвища Яриніча і Горбунова, які, до речі, збираються на позачергові вибори до Верховної Ради.

Обласні газети надрукували матеріали про потенційних кандидатів у нардепи

Опубліковано . в Політика

6 з 9 обласних газет Кіровоградщини на своїх шпальтах опублікували інформацію про з’їзди політичних сил, висловлювання політиків та подарунки від потенційних кандидатів у нардепи.

На Кіровоградщині потенційні кандидати у нардепи активізувалися в День захисту дітей

Опубліковано . в Політика

 

У Кіровоградській області святкування Дня захисту дітей супроводжувалося збільшенням активності політиків – потенційних кандидатів у народні депутати.

Гройсман і його стратегія: що відомо?

Опубліковано . в Політика

Вже наступного тижня політична партія «Українська стратегія» планує зібратися на з’їзд. Як заявляв Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман до його команди увійдуть молоді, але водночас досвідчені люди, які знають що треба зробити для успіху України.

На Кіровоградщині в ОВК працюватимуть 90 осіб від 24 партій

Опубліковано . в Політика

 

На Кіровоградщині утворили 5 окружних виборчих комісій на позачергові парламентські вибори, які відбудуться 21 липня 2019 року. У їхньому складі працюватиме 90 осіб, які представлятимуть 24 політичні партії.

"Ліфт" Зеленського вже протестувала на Кіровоградщині "Партія регіонів"?

Опубліковано . в Політика

Команда президента України Володимира Зеленського буде шукати фахівців з народу для проведення реформ в країні і "знищення старої системи". Сайт проекту LIFT, який запустився 28 травня, покликаний без корупції і бюрократії, підбирати професіоналів з різних галузей в допомогу новій владі. "Укрінформ" дослідив як можуть використовувати його у політичних іграх.

Як депутати з Кіровоградщини голосували за відставку уряду Гройсмана

Опубліковано . в Політика

 

Після емоційної заяви Володимира Зеленського про те, що уряд має піти у відставку, яку він виголосив у своїй інавгураційній промові, Володимир Гройсман написав заяву про відставку з посади Прем’єр-Міністра. Сьогодні Верховна Рада України на черговому пленарному засіданні розглянула це питання.