Політика

Нардепи проголосували банківський законопроєкт: скільки голосів від Кіровоградщини

Опубліковано . в Політика

 

Під час позачергового засідання Верховної Ради, сьогодні, 30 березня, народні обранці проголосували в першому читанні за банківський законопроєкт, або як ще його називають “антиколомойський”.

Як нардепи Кіровоградщини голосували за звільнення двох міністрів та непризначення нових (ОНОВЛЕНО)

Опубліковано . в Політика

 

Сьогодні, 30 березня, під час позачергового засідання Верховної Ради народні обранці проголосували за звільнення міністра охорони здоров’я Ілля Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського, однак так і не проголосували за призначення їх наступників.

Кураторство над областями роздали олігархам: кому дісталась Кіровоградщина

Опубліковано . в Політика

 

Минулого тижня Президент України Володимир Зеленський зустрівся із олігархами та крупними бізнесменами та попросив їх курувати боротьбу з коронавірусом у конкретних областях.

Представники ОПЗЖ кнопкодавили в Кіровоградській облраді 17 разів

Опубліковано . в Політика

12 березня відбулася сесія Кіровоградської обласної ради, де Рух ЧЕСНО вже вдруге фіксує масове кнопкодавство депутатів. Представники фракції ОПЗЖ Кожемяченко, Лоцман і Дичко голосували замість відсутніх колег щонайменше 17 разів.

Нардеп з Кропивницького пояснив, чому не підтримав звільнення радника секретаря РНБО

Опубліковано . в Політика

У той час, коли колеги з фракції “Слуга народу” збирали підписи за звільнення радника секретаря РНБО Сергія Сивоху нардеп з Кропивницького Олександр Дануца звернення не підтримав.

Нардеп від Кропивницького підписав звернення проти нових Мінських домовленостей

Опубліковано . в Політика

Нардеп-мажоритарник від Кропивницького Дануца Олександр ("Слуга Народу"), підисав звернення до Президента, у якому висловились проти нових Мінських домовленостей.

Дворівневе місцеве самоврядування і держгарантії: які зміни до Конституції підтримують громади Кіровоградщини

Опубліковано . в Політика

 

Делегація членів Асоціації міст України в Кіровоградській області була найчисельнішою під час проведення публічних консультацій змін до Конституції України в частині децентралізації, що відбулись в Дніпрі повідомляє Кіровоградське РА АМУ.

Ексзаступника голови Кіровоградської обласної ради не поновили: фракція “Свободи” намагається зірвати сесію

Опубліковано . в Політика

 

Сьогодні, 5 березня, на 30 сесії 7 скликання облради депутати не підтримали виконання рішення суду про поновлення на посаді Ігоря Степури. Після чого депутатська фракція ВО "Свобода", членом якої є пан Степура, заявила, що зірве засідання сесії.

Хто готуватиме до місцевих виборів на Кіровоградщині "слуг народу"

Опубліковано . в Політика

 

У кожному регіоні вирішено призначити "уповноважених", які будуть готувати партію "Слуга народу" до виборів - від допомоги в підборі кандидатів до відповідальності за підсумковий результат.