Політика

Позачергові вибори до Верховної Ради можуть відбутися в липні

Опубліковано . в Політика

 

Президент України Володимир Зеленський видав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення позачергових виборів на 21 липня.

Які шанси у команди Гройсмана на Кіровоградщині?

Опубліковано . в Політика

Володимир Гройсман заявляє, що «не хоче бути статистом» у новому політичному сезоні і прагне показати конкретні досягнення, йдучи на парламентські вибори. Для цього йому потрібні однодумці не тільки в уряді та парламенті, які приймають і голосують, але і на місцях, хто точно так само розуміє ідеї реформ.

На виборчій дільниці у Кропивницькому зафіксували більше бюлетенів ніж виборців

Опубліковано . в Політика

На виборчій дільниці в наркодиспансері в Кропивницькому спостерігачі "Опори" зафіксували у кілька разів більшу кількість бюлененів ніж виборців на дільниці.

За даними КМІС Порошенко скоротив розрив із Зеленським

Опубліковано . в Політика

З 6 по 16 квітня Київський міжнародний інститут соціології провів так зване роллінгове опитування щодо суспільно-політичних настроїв населення напередодні другого туру виборів.

У Світловодську залили фарбою білборд Порошенка (ФОТО)

Опубліковано . в Політика

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували у Світловодську Кіровоградської області зіпсований агітаційний білборд кандидата в Президенти Петра Порошенка з зображенням Президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Кіровоградщина: від імені кандидата у Президенти організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт

Опубліковано . в Політика

 

Представники кандидата у Президенти Володимира Зеленського організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт, що відбудеться на НСК «Олімпійський» перед запланованими дебатами між кандидатами у Президенти 19 квітня. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА.

На Кіровоградщині бракує майже чотири тисчі членів виборчих комісій

Опубліковано . в Політика

У всіх пяти округах Кіровоградської області не вистачає кандидатів у члени ДВК, про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. 12 квітня був останній термін внесення до ОВК подань щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій від кандидатів у Президенти.

Партія «Основа» починає активну підготовку до участі в парламентських виборах

Опубліковано . в Політика

 

Партія «Основа» йде на парламентські вибори. Таке рішення було прийнято 8 квітня на зустрічі лідерів цієї політичної сили, в ході якої «Основа» підвела перші підсумки участі в президентській кампанії.