файно

Політика

Сільський голова з Благовіщенського району хоче очолити Добровеличківську РДА

Опубліковано . в Політика

Володимир Валерійович Осієвський, який є головою Данилобалкіської сільради Благовіщенського району, претендує на посаду в голови Добровеличківської РДА.

Нардеп з Кропивницького обговорював у Раді покупку готелю "Європа"?

Опубліковано . в Політика

Народний депутат від «Слуги народу» з Кропивницького Богдан Торохтій на сесійному засіданні Верховної Ради 15 січня обговорював в месенджері з ріелтором і за сумісництвом своїм помічником Андрієм Ципарським придбання нерухомості в Кропивницькому. Стартова ціна об’єкта 2,3 мільйона доларів.

340 тисяч гривень застави заплатить кожен кандидат на посаду міського голови Кропивницького

Опубліковано . в Політика

340 тисяч гривень застави матиме заплатити кожен претендент на посаду міського голови Кропивницького під час місцевих виборів 2020. Стільки матимуть заплатити і партії, які реєструватимуть свої списки кандидатів.

У Кіровоградській облраді зафіксували рекорд – 28 кнопкодавств за 12 хвилин

Опубліковано . в Політика

На сесії Кіровоградської облради троє депутатів з фракції “ОПЗЖ” голосували замість відсутніх колег. Волканов, Каспров та Фролов кнопкодавили щонайменше 28 разів за 12 хвилин. Майже всі голосування стосувалися затвердження депутатських запитів Каспрова, повідомляє «Чесно».

На Кіровоградщині ще залишилися вакантні посади на голів РДА

Опубліковано . в Політика

У чотирьох районах ще не обрали кандидатів на посади голів райдержадміністрацій. Проєкт LIFT з відбору кандидатів на посади керівників триває. Загалом ще не узгодженими Офісом президента залишаються 11 претендентів.