Промо

Центр Медіа Кіровоград

. 22082

Рекламна група Центр Медіа Кіровоград вже не перший рік  працює в рекламному просторі Кіровограда. Наша робота – це ексклюзивне виготовлення і розміщення реклами на всеукраїнських радіостанціях. Ретро ФМ, Наше Радіо, Європа Плас, Супер Радіо –  одні з найпопулярнішіх радіостанцій України, про які знає кожен. Але не кожному відомо, що замовити рекламу на цих радіостанціях можна у нас в Кіровограді! Якісні аудіо ролики, творчий підхід та врахування потреб кожного клієнта – те, що ми пропонуємо нашим слухачам.

Покриття охоплює м. Кіровоград та райони в радіусі 60 км, включаючи Знам’янку, Компаніївку, Малу Виску, Новгородку Долинську, Олександрівку. Наші радіостанції охоплюють будь-яку цільову аудиторію різного віку та статку. Лише протягом одного дня Вашу рекламу почує більше 60 тисяч слухачів. Реклама на радіо – це успіх Вашого бізнесу!

retrofm – музика епохи, епохи в якій світить сонце. Тільки улюблені пісні, які хочеться підспівувати. Стабільно входить в ТОП-5 найбільш рейтингових радіостанцій країни. Аудиторія 30-55років
europaplus – динамічна сучасна радіостанція, яка завжди йде в ногу з часом. Europa Plus - для тих, хто хоче бути в курсі останніх новинок музики, кіно, моди, ІТ технологій. Для тих, хто любить кращу світову музику.   Ядро аудиторії: 18-30 років
nashe – своя, українська, рідна і близька радіостанція. Більше 15 років в ефірі. Формат Нашого Радіо – один з найбільш популярних не лише в Україні, а і в Європі. Аудиторія: 25-45 років
super – Радіостанція, що найдинамічніше розвивається в Україні. Супер хіти кількох поколінь. Станція для тих, хто ріс в 90-і, ставав на ноги на початку 2000-х, а зараз став успішною людиною.  Ядро аудиторії 30-39 років.

 Професійна студія звукозапису дозволяє нашим клієнтам отримувати якісні ролики різної складності: інформаційні, ігрові та музичні. Творчий підхід в розробці та велика база голосів зробить Ваш ролик унікальним та ефективним.

Ігрові: 

Інформаційні:

Музичні:

Лише у нас Ви можете замовити максимальне покриття радіо реклами в Кіровоградській області. Крім Кіровограда додатково пропонуємо розміщення реклами в місті Олександрія на радіостанціях Ретро ФМ, Хіт ФМ, Рускоє радіо.

Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 64

Телефон: 050-045-15-95, 27-05-88

{g}

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама