Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/files/bbbdep3.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/files/bbbdep3.jpg'

Розслідування

Представники «Партії регіонів» у списках кіровоградської «Батьківщини»

. 8711

Місцеві вибори завжди привертали до себе увагу значною кількістю порушень виборчого законодавства на котре, будьмо відвертими, окрім журналістів та місцевих активістів ніхто уваги не звертав. Цьогоріч, одначе, ситуація дещо інша – зміни до законодавчої бази, не до кінця зрозуміла та не апробована система відкритих списків активізують зацікавленість суспільства виборами.

 Ще до офіційного оголошення списків потенційних кандидатів в депутати стало відомо про їхній склад. Зокрема, йдеться кількох осіб:

  • Денис Пудрик, уродженець Макіївки, Донецької області, що нині займає посаду заступника начальник Кіровоградської митниці. Розпочинав кар’єру у Донецьку, потім Маріуполь, Бердянськ, Крим, Чернігів, Львів, Луганськ і знову Крим, де він працював на керівних посадах якраз під час анексії – з грудня 2012 до травня 2014 року;

  • Петро Петрушевський, чинний депутат облради, що пройшов туди від Кіровоградської обласної організації Партії регіонів. Наразі є Головою правління Кіровоградської облспоживспілки. Засвітивсяв декількох скандалах. Син Петрушевького – Руслан, є власником кіровоградського ринку «Балашівський».

  • Олександр Чумак, депутат облради, обраний від Партії регіонів, начальник Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області.

  • Флоря Андрій – депутат облради, екс-регіонал, керівник фермерського господарства;

  • Віктор Коваленко – депутат облради, гендиректор гірничо - шахтного виробництва державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", як не важко здогадатись – колишній член Партії Регіонів.

Ймовірно, також кандидатом від «Батьківщини» буде Равіль Агліулін, депутат облради, котрий зайшов до ради від «Партії Регіонів» та вже декілька років є директором Інгульської шахти ДП "СхідГЗК".

Також у списку буде Володимир Арсірій, депутат облради та директор СТОВ "Степ-Агро", партійна приналежність не відрізняється від попередньо озвучених кандидатур та Юрій Котенко - з листопада 2010 року по теперішній час голова Світловодської міської ради та екс-регіонал. За підсумками Світловодської конференції, саме його «Батьківщина» підтримуватиме на мерських виборах у Світловодську.

Це не повний список неоднозначних осіб у списку цієї партії. Після офіційного оприлюднення списків кандидатів у депутати до місцевих рад «Гречка» проаналізує повні списки кандидатів. Також ми проаналізуємо списки всі політичних партій, що йтимуть на вибори в місті та в області на предмет наявності в них колишніх членів «ПР».

Олег Василенко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама