Розслідування

У Кіровограді триває конфлікт через будівництво газової заправки(ФОТО,ВІДЕО)

. 5765

«Гречка» розповідала про суперечку, що виникла між кіровоградцями та представниками ПАТ « Концерн Галнафтогаз» через зведення у парковій зоні за адресою вул. Терешкова, 205 автозаправки.

 

www.gre4ka.info

Минулої неділі представники громадськості розтрощили паркан довкола незаконного, на їх думку, будівництва.

www.gre4ka.info

Член виконкому Кіровоградської міської ради Олександр Цертій підлив олії у вогонь, повідомивши, що будівництво відбувається з грубими порушеннями містобудівних умов та схеми зонування міста Кіровограда. Окрім того, нагадав, що виконком скасував містобудівні умови на дане будівництво.

www.gre4ka.info

Вчора, 2 листопада, з громадськістю та журналістами зустрівся представник ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Владислав Коваленко.

Чоловік продемонстрував чинне рішення сесії Кіровоградської міськради, яка ще в 2011 році віддала в оренду строком на 25 років спірну ділянку. Всі документи, необхідні для зведення АЗС, за твердженням представника компанії у них є.

www.gre4ka.info

Проблему з незадоволеними містянами, представники забудовника планують вирішити поліпшенням інфраструктури паркової зони довкола заправки, згортати будівництво вони не планують. До рішення виконкому ставляться скептично, переконують, що за такі дії самі чиновники мали б понести відповідальність.

Думки активістів розділились, одні готові пристати на пропозиції «забудовників» та поступитися частиною парку, інші ж наполягають: забудовник має забиратися геть та припинити всі роботи.

Детальніше про аргументи представника ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та балашівців дивіться на відео:

Поширюйте

Коментуйте


Реклама