файно

Розслідування

Кіровоградщина: вночі з підприємства вивезли продукції на мільйони(ФОТО,ВІДЕО)

. 47138

«Гречка» вже повідомляла про візит виконавчої служби у супроводі невідомих на територію сільсппідприємства«Південна» Бобринецького району Кіровоградської області.

www.gre4ka.info

За словами власників підприємства, ще 4 січня судовиконавець у супроводі 50 чоловіків у масках увірвалися на територію підприємства.

«Невідомі «знешкодили» охорону, відібрали мобільні телефони та розбили камери відеоспостереження. Під час цього їм вдалось відвантажити та вивести 170 тон соняшникового насіння на суму понад 1.7 мільйона гривень», - розповів «Гречці» Ілля Шарапа, представник власника ПрАт"Асоціації "Південна"".

Причиною візиту на підприємство судовиконавців стало рішення Приморського районного суду міста Одеси(суддя Тарасов А.В.).

Згідно інформації, що міститься в ухвалі суду, ТОВ «Новотект - Інфо» поставила в березні 2015 року ПрАт «Південна» посів матеріал соняшника, кукурудзи та паливно-мастильні матеріали на загальну суму 22 мільйони гривень.

ТОВ «НОВОТЕКТ-ІНФО» зареєстроване у 2010 році за адресою: Кіровоград, ВУЛ. ОРДЖОНІКІДЗЕ, БУД. 5, ОФІС 302. Засновником підприємства, згідно єдиного державного реєстру, є Нестеренко Ігор Ігорович, прописаний у Кіровограді на вулиці Тернопільській, керівником з 19 червня є Березич Андрій Михайлович.

Представник «Асоціації «Південна» запевняє, що жодної співпраці з зазначеною фірмою у них немає і ніколи не було, а договори, на підставі яких одеський суд приймав рішення,підробка.

«28 грудня представники ТОВ «Новотект-Інфо» звернулись до Одеського районного суду з позовом. Того ж дня ухвалою Приморського суду було відкрите кримінальне провадження. А вже 29 грудня суд задовольнив клопотання. Про позов та судове засідання нас ніхто не повідомив. Очевидно, має місце звичайне рейдерське захоплення врожаю. Адже це досить зручно, не вклавши ні копійки коштів приїхати і забрати зерно на мільйони гривень», - підсумовує Ілля Шарапа.

З’ясувати офіційну думку другої сторони конфлікту не вдалося. Так само як і керівництва виконавчої служби області. Однак особа, яка представилась судовиконавцем, за іншими даними – ймовірно, представник ТОВ «Новотект- Інфо», повідомив, що рейдерського захоплення не відбулося. Нібито виконується рішення суду й інвестори таким чином повертають вкладене:

www.gre4ka.info

«Люди десь сидять в Ізраїлі. Вкрали майно, нажили грошей, сховали і думали, що так і буде. Але є рішення суду. Люди приїхали за своїм майном».

www.gre4ka.info

Ким є особи, які ховалися у мікроавтобусах ймовірних рейдерів, пояснити ніхто не зміг. Станом на вчора, 5 січня, всі виїзди та в’їзди на територію підприємства були заблоковані власником, який намагався не допустити подальшого вивезення зерна до того часу, поки юридична служба дасть правову оцінку рішенню суду і підставам, на яких воно було прийняте.

Проте вже ввечорі, близько 20.00, на територію складів приїхали понад 120 чоловіків спортивної зовнішності. Дехто в руках тримав біти, їх обличчя закривали «балаклави». Про це «Гречці» повідомив Ілля Шарапа:

«Вони були налаштовані агресивно, відтягнули нашу техніку та всю ніч вивозять зерно. Представники поліції нам повідомили, що все відбувається в правовому полі і в разі якщо ми чинитимемо опір, до нас будуть застосовані відповідні дії.

Ми подали апеляцію на рішення суду, звернулись до СБУ та поліції, однак поки вони відреагують, а Апеляційний суд розгляне скаргу, все зерно однозначно вивезуть».

Шарапа запевняє, що більшість зерна відвозять не на зберігання, а на продаж:

«Окрім кіровоградських, йдуть машини з миколаївськими, одеськими, запорізькими, дніпропетровськими номерами. Скоріше за все, наше зерно вже продано і його забирають нові власники. На виїзді зерно ніхто не зважує, жодних документів не оформляють. Судовиконавці стверджують, що свою роботу вони вже виконали і вивозом займаються ті, кому передано на зберігання всю продукцію».

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

«Гречка» слідкуватиме заподальшим розвитком подій довкола ситуації в Червоній Долині.

Фото, відео: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама