файно сусід

Вмикати чи не вмикати: проблискові маячки на автомобілях «швидкої» стали яблуком розбрату для водія та головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги (ФОТО)

Опубліковано . в Розслідування

Кількість переглядів - 46038

Водії карети швидкої допомоги повинні постійно їздити з ввімкненим проблисковим маячком, незалежно від того їдуть на виклик чи з нього.

 


Таке розпорядження по гаражному підрозділу видав головний лікар територіального медичного об’єднання «Центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф у Кіровоградській області» Олександр Ярошенко. Один із водіїв Центру впевнений, таке розпорядженням є незаконним, адже водії машин зі спецсигналами не зобов’язані використовувати їх постійно.

«Згідно посадової інструкції водія автотранспортного засобу (санітарного автомобіля швидкої медичної допомоги), затвердженої 05.09.2014р. головним лікарем ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та МК у Кіровоградській області» Ярошенко О.І., п. 2.8. зазначено, що при виїзді на виклик з території підстанції, під час руху на виклик та при поверненні на підстанцію проблискові маячки повинні бути увімкненні. Затверджуючи подібні посадові інструкції та антизаконні розпорядження по гаражному підрозділу головний лікар закладу, напевно, не зовсім розуміє цільове використання спеціального світлового сигналу синього кольору, зобов’язуючи водіїв «Центру екстреної медичної допомоги та МК у Кіровоградській області» постійно вмикати спеціальний світловий сигнал. Винесення розпорядження по ввімкненню проблискових маячків мотивує власним вподобанням «яскравого синьокольорового мерехтіння», як це відбувається на патрульних транспортних засобах ДАІ, хоча санітарний автомобіль швидкої медичної допомоги не є патрульним транспортом. Як результат, кіровоградські водії вже настільки звикли до «яскравого синьокольорового мерехтіння на «швидких», замість того, щоб поступатися дорогою машинам «швидкої», ДАІ, пожежної, патрулю, які поспішають на допомогу, зазвичай байдуже реагують на ситуацію, продовжуючи шлях в обраному напрямку. Постійне ввімкнення проблискового маячку на спецтранспорті швидкої вводить в оману інших учасників дорожнього руху, спричиняє аварійні ситуації, та як наслідок, водії «швидких» стають учасниками ДТП. Невиконання розпорядження головного лікаря про постійне використання «мигалки» тягне за собою притягнення до дисциплінарної відповідальності. Не можна допускати, щоб людина за кермом брендованого автомобіля хизувалась на дорозі, включаючи мигалку і привертала до себе таким чином підвищену увагу. Подібне – нонсенс», - написав «Гречці» водій швидкої з 10-річним стажем Олег Пашин.

За невиконання розпорядження головного лікаря, Олег Пашин вже отримав догану. Після розмов навколо незаконності прийнятого документу, говорить водій, його перевели на другу підстанцію. Надіслані звернення до Генеральної прокуратури, Національної поліції, Міністерства охорони здоров’я, Кіровоградської ОДА, переконує Олег Пашин, не дали результатів або ж не мали відповідей.

Головний лікар Центру Олександр Ярошенко запевняє, претензії до розпорядження має лише один водій, який пише численні скарги і подав позов до суду. Обов’язковість використання водіями «швидких» проблискових маячків – не особиста примха керівника закладу. Інакше, наголошує головлікар, медики просто не спрацьовують вчасно, від чого може померти людина.

«Я збирав водіїв на збори і пояснював їм нововведення, вони мене, чесно кажучи, підтримали. Я цікавився чи так само їздять в інших містах, в Києві, Полтаві, Черкасах, Харкові, там на мене дивились і дивувались чого ми ще про це говоримо. Це навіть не потрібно обговорювати. Мене, як головного лікаря і керівника закладу, цікавить єдине, щоб медики приїхали вчасно і надали людині необхідну допомогу, адже одна хвилина і секунда коштує життя. Нам потрібно їхати терміново незважаючи на те, їдемо ми до пацієнта чи вже від нього. Виклик вважається закінченим лише після того, коли водій повернувся на станцію. Без проблискових маячків ми просто не можемо виконати виклик за регламентований час, який прописаний у законі «Про екстрену медичну допомогу». Якщо водій не може їхати з мигалками, не впевнений, що він зможе дотримуватись правил дорожнього руху в екстреному режимі, значить він не відповідає вимогам водія екстреної медичної допомоги. Я про це кажу всім нашим водіям. Я заявляю, що вчергове готовий пояснити і розказати водіям, чому було прийняте це розпорядження», - прокоментував «Гречці» головний лікар ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та МК у Кіровоградській області» Олександр Ярошенко.

У департаменті охорони здоров’я Кіровоградської ОДА пояснюють, головна колізія між водієм і головним лікарем зосереджена навколо слів «зобов’язаний» і «має право». Визначити який виклик є екстреним, а який ні, медики можуть лише доїхавши до місця, звідки надійшов виклик. Разом з тим бригада має встигнути до пацієнта протягом конкретного часу: 10 хвилин по місту, 20 – у сільській місцевості. Відтак оперативному виконанню виклику і порятунку людини проблисковий маячок не завадить.

«У правилах дорожнього руху прописано, що лікарі спеціального медичного транспорту мають право застосовувати маячки для того, щоб звернути увагу інших водіїв. Ми вважаємо, що дії головного лікаря логічні, а юридичний конфлікт полягає у слові «має право». Водій заявляє, що він має право використовувати маячки, а лікар своїм законним розпорядженням зобов’язує водія, що теж не є порушенням. З точки зору взагалі дій згідно закону «Про екстрену медичну допомогу», Центр не має не екстрених викликів, оскільки всі виклики, на які виїжджає бригада екстреної меддопомоги, є саме такими. Таким чином, ми вважаємо, для того щоб вчасно дісталась бригада до місця події, у робочий час вона має позначати свій рух, незалежно від того куди вона направляється. Тому водії мають право застосовувати маячки. Головний лікар своїм розпорядженням підтримав водіїв швидкої, аби не виникало зайвих питань. ДАІ не бачить в цьому ніяких порушень, оскільки увесь транспорт зі спецзасобами може їх використовувати у свій робочий час. Ввімкнення маячків не створює аварійність на дорозі, а лише звертає увагу водіїв. Ми теж вважаємо, що немає нічого страшного у постійному використанні маячків, а навпаки це йде на користь людям», - роз’яснює Олег Рибальченко.

В управлінні превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області не бачать жодних порушень Правил дорожнього руху в постійному використанні водіями карет швидкої допомоги проблискових маячків.

«Розпорядження головного лікаря жодним чином не порушує Правил дорожнього руху України і не суперечить вимогам законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Пунктом 3.1. ПДР передбачено, що водії оперативних транспортних засобів, у тому числі виконуючи невідкладне службове завдання можуть відступитись від вимог розділів 8, крім сигналів регулювальників, 10-18, 26, 27 та п.28.1 цих правил за умови ввімкнення проблискового маяка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу для забезпечення безпеки дорожнього руху. За необхідності відсутності обов’язкового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний сигнал може бути вимкнений», - прокоментувала «Гречці» Ольга Волок, керівник прес-служби управління превентивної діяльності ГУ НП в Кіровоградській області.

Цілком логічним є питання, що може виникнути і в самих водіїв, і в перехожих, навіщо вмикати маячки тоді, коли автомобіль швидкої медичної допомоги не обслуговує виклик, а, наприклад, повертається з нього, вже надавши необхідну допомогу.

Головний лікар Центру у такому разі задає питання у відповідь: «А яким чином водій чи перехожий може зрозуміти, просто глянувши на автомобіль, обслуговує зараз виклик бригада екстреної швидкої медичної допомоги чи ні?» Закид водія щодо того, що ввімкнені маячки можуть спричинити ДТП, головний лікар так само заперечує посилаючись на ПДР, у яких вказано, що побачивши швидку зі світловим сигналом водії мають поступитись дорогою.

Ірина Левадна

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Коментарі  

 
+1 # musia 15.12.2016, 15:26
редактори,зверн іть увагу на коментарі,хіба це не привід сходити до Ярошенка з новими питаннями,а так,він вас просто пошле!!!!!
Цитата
 
 
+12 # Фёдор Фёдорович 24.02.2016, 21:56
Ну что любимчик сели собаку??? Говорят вкусно!!2cec
Цитата
 
 
-8 # Любимчик Пашка 22.02.2016, 13:43
Как низко, грязно, как будто от беспомощности! Собака тоже лает на проезжающие автомобили, но ни одна никогда не села за руль!
Цитата
 
 
+1 # Фёдор Фёдорович 19.02.2016, 22:47
Наташа она того не стоит! А если это действительно она то какой там секс! Хотя секс есть вернее будет! Когда приедет сладкий он им такой секс устроит,не позавидуешь! Как говорится я вас перетряхивал и буду перетряхивать!! ! Ждать недолго!
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 19.02.2016, 22:40
Интересно как же я вас оскорбил? Если ума нет то это даже не оскорбление, а как говорят ваши коллеги диагноз!!!! То что неинтересно, наоборот люди читают, да вам не нравится но что поделаешь мне тоже многое не нравится!!! А нащет любви- завидуй!!! Ничего "вернеться" будет у вас там много "любви"!!!
Цитата
 
 
-4 # Любимчик Пашка 19.02.2016, 14:09
По ходу на суде присутствовала Вы, Фёдор Фёдорович! Так как кроме Вас, из присутствующих на суде, в данных комментариях хаять юрист"ку" больше не кому! Когда Вам что-то не нравится, Вы начинаете оскорблять! Интересная позиция трусов (ударение на "у")! Выучите лучше своего Олега с "крепкими яйцами", пусть он станет начальником и будет "сочинять" приказы відповідно до чинного законодавства, а не прятаться за спиной жены - представителя интересов! Честно, сначала было интересно наблюдать кто-кого, но уже надоело не только администрации, но и водителям и фельдшерам и врачам! Вы просто отвлекаете всех от работы, устраивая шоу и размещая в интернете! Неужели Вам нечем больше заниматься? Занимайтесь любовью, будет полезно для здоровья, а то Вы сжираете себя изнутри своей злостью!!!
Цитата
 
 
-2 # НаталіяПашина 19.02.2016, 21:12
Читаючи Ваш коментар, в черговий раз переконуюсь у Вашому примітивізмі. То Ви, напевно, і є та сама юрист"ка, яку так обурив коментар судового засідання, на якому Ви представляли інтереси Центру екстреної допомоги. Не можу тільки зрозуміти, що саме Вас так обурює - моє злагоджене особисте життя та наявність коханого чоловіка, чого бракує у Вас, чи можливо той факт, що я відбулась як мати, а Вам ніяк не щастить. "В кого що болить- той про те і гомонить" А може Вас обурює той факт, що Ваш керівник, чиї інтереси Ви предтавляєте в судах, ще до судового розгляду скасовує свої "безглузді" накази, і просить суд закрити провадження?!
Не відволікайтесь від роботи, кохайтесь в вільний від роботи час, бо Ви того варті!!!!
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 19.02.2016, 12:01
Боже мой! Какие ограниченные люди! Дело о мигалках уже в суде, а они хотя б совесть имели и подготовились!! Разве так можно бездарно и нагловато себя вести!!! Юрист"ка" почитай законы, чем ты апеллируешь??? Как можно на белое говорить черное!!!? Тебе что ума не хватает!! Ах да,за тебя думает Ярошенко!! Но отвечать тебе!! Вы еще не поняли??? Отдуваться ВАМ!!! А он милый, сладкий, белый и пушистый, смотрит на это со стороны!!!!
Цитата
 
 
+1 # Химка 16.02.2016, 22:25
От такого шухера даже частные машыны з босов выгнали и поставили скорые . Пусть и это увидят что какой честный и правильный .Все шуршат и готовятся к показухе комиссии .
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 16.02.2016, 22:07
Понимаете мой дорогой водитель! Ярошенку пофиг едите вы с мигалкой или без ние! Главное в этом деле амбиции и личная прихоть!!! "Я сказал и все тут!!!" Вот и вся петрушка!!! А на закон ему плевать, также как и на людей которые едут в этих машинах!!!!
Цитата
 
 
+1 # водій 15.02.2016, 13:38
Як водій хочу зазначити, що постійно включені проблискові маячки в швидких, дійсно сприяють тому, що водії не надають перевоги в проїзді таким автомобілям, оскільки не зрозуміло швидка їде на допомогучи просто на станцію. Включення маячків лише в екстренних ситуаціях, надає іншим водіям можливість зрозуміти, що дійсно потрібна потреба в надані переваги. І не треба оперувати юридичними термінами, водії не юристи, ім потрібні прості та зрозуміли обставини, які б свідчили про те, що комусь порібна допомога
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 15.02.2016, 09:56
Комиссия есть, повестки вручены, цитата- "выкиньте их в мусор!" люди все на местах,
интересно это как то на тебя повлияло?? Вообще повлияло!!!! Запахло жаренным! Только не надо свое недовольство выплескивать на сотрудников!!! Твои бока!!!! - "твое богатство"!!
Цитата
 
 
-1 # НаталіяПашина 14.02.2016, 15:10
Голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко підписав розпорядження про утворення робочої групу з вивчення питання стосовно правомірності дій головного лікаря Територіального медичного об'єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”.
Про це йдеться на сайті облради.
Робоча група повинна провести перевірку фактів, викладених у скарзі водія автомобіля швидкої медичної допомоги Пашина О.М. щодо неправомірних дій головного лікаря даного закладу Олександра Ярошенка та у місячний термін внести відповідні пропозиції голові обласної ради.
Зокрема, суть скарги полягає в тому, що головлікар розпорядився, аби водії «швидких» постійно їздили з ввімкненими проблисковими маячками, незалежно від того їдуть на виклик чи повертаються з нього. Олег Пашин вважає, що таке розпорядження є незаконним.
Цитата
 
 
-3 # Фёдор Фёдорович 13.02.2016, 19:43
У них на данный момент другие заботы!
К чорту мигалки!! Как бы трон не упал в грязь!!! "Так чого ж він хоче???" Ответьте вы чего хотите??? "И ....сесть и ...съесть?" Дорогой hose они заняты! Им пока не до сетевого общения. Хотя я думаю они сыты по горло!!!
Цитата
 
 
0 # hose 11.02.2016, 21:09
Крон,прохожый-а у,ау,где вы????Получили правду полную корзину.Нечего больше добавить!Ютуб посмотрели?
Цитата
 
 
+1 # Фёдор Фёдорович 10.02.2016, 00:02
Смотрите на ютубе!!!!!! Ссылки те же! Ну и как после этого доверять администрации?? Кого слушать Ярошенка или МОЗ??? Так как это понимать" о великий и всемогущий господин Ярошенко"????? Нужны ли нам мигалки?? Или есть проблемы куда серьезнее??? Вы не в теме!!! Несмотря на свое видеонаблюдение ,Тема вас бросила!! Да а сколько камер то?????
Цитата
 
 
+1 # Зевс 09.02.2016, 16:22
Крон,прохожий-к ак собрание,за роботу администрации по 2015 году,мат.допомо га,напряжонки,п рофсоюзная помощь-вопросов нет,а лампочки в сартир куплять незачто,вместо мыла-бадяга какае-то.Где-же добровильни внески? В кармане?А каждый день 500 грн капает от бригад,вернее от врачей.
Цитата
 
 
+1 # Зевс 09.02.2016, 09:50
Крон,,прохожий, ,алла,,гречкусь ем-Ваша писанина,как собачий лай от безисходности,с разу понятно ,что пишите на ковре у Ярошенка,после( погодження)с вышестоящим!Вы не едите на вызова,не кланяитесь за 5 грн,что-бы в конце смены здать 50грн,а то будет непорозуминня,с писать лекарства по списку,от старшого фельдшера,для статистики!!А липовые попутние вызова-кто будет отвечать??
Цитата
 
 
+1 # НаталіяПашина 08.02.2016, 19:48
Іще одна порада для працівників ТМО, під яким-би документом не підписувались, ставте біля підпису дату,бо потім станеться так, що цей документ затверджений ще в 2013 або 2014 роках, або взагалі датою Вашого народження
Цитата
 
 
+1 # Мишко 08.02.2016, 13:10
Цікаві виявляються факти, що панок Ярошенко знищує документи перед ревією! Мабуть затрусилася земля під його кріслом!!! Скажіть, будьте ласкаві, царьок Ярошенко, чому ваші "шавки" вимагають працівників швидкої допомоги підписуватися під новоствореним документом про заробітну плату. Чого я, працюючи в державній установі, маю підписувати, що вважаю нараховану мені зарплату правильною!!!! Невже головний бухгалтер під вашим чітким керівництвом нараховує і виплачує працівникам заробітну плату не по затвердженим постановам і законам???? Боїтеся, шо ваші махінації з напряжонками випливуть на білий світ. А де ж сотні тисяч, які повинні були буть виплачені індексацією працівникам ОБЛАСТІ!!!! Але замість законних виплат Ярошенко призначав напряжонку всім працівникам області, яку кожного місяця завідуючі районних відділень швидкої допомоги звозили у карман царьочка.
Цитата
 
 
+1 # Прохожий 07.02.2016, 13:51
Хорошо сказано,пишите о наболевшем но наденьте маски,в открытую боитесь что-то сказать и сами же потом пишите что мол люди ходят молчат,бояться что-то сделать! Так вы сам такой человек и есть,сидеть и через монитор возмущатся
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 07.02.2016, 01:01
Дорогие читатели! Пишите комментируйте наболевшее!!! Все будет прочитано администрацией ТМО!!!! Да, не забудьте надеть маски!!!! Так безопасней!!!!! А всем "прохожим" скажу одно - полный примитивизм!!!
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 07.02.2016, 00:16
Знаю читаешь!!! Так кто ты сейчас "котик" или "зайчик"?? Ходишь как привидение в 4 утра!!! Дай людям работать спокойно!! При виде тебя у них истерика!!!!! Или ты отрабатываешь 1,5 ставки!!!Да но весь третий так получает + напряжонка! Но их невидно.
Цитата
 
 
0 # Фёдор Фёдорович 06.02.2016, 23:59
Да но хотелось бы меньше!!!!
Цитата
 
 
+1 # Фёдор Фёдорович 06.02.2016, 18:28
Да есть и читают, и обсуждают!!!
Этим занята вся администрация!! ! И это правда! Но зачем? Вы не подумали, а вдруг я вхожу в состав администрации? Как раз я в теме!!!! А ваши 5- минутки "-как вы не знаете что такое гречка"??? Да приятно знать что не все упали на колени!!!!! Да а город Льва ты поедешь тоже с мигалкой за двадцатку????
Цитата
 
 
-1 # vanya 06.02.2016, 18:08
Фёдор Фёдорович ,этот ,,прохожий,,воо бще далёк от истины,учись у Аллы,ушла по ,,мужски,,таких главврач любит.Прохожий и Крон вместе как бабы базарние,пишут неочём,вы тоже на ковёр ходили к Ярошенку?
Цитата
 
 
0 # Прохожий 06.02.2016, 17:06
НатальяПашина,я прекрасно понимаю что вы могли подилиться этим видео с любым человеком если посчитаете это нужным,я ж вас не обвиняю не в чем я просто задал вопрос совпадение это или нет.А насчет руководства ТМО,я думаю что его здесь нет,здесь есть только люди который в жизни молчат работая на том же ТМО а тут под шумок решили высказывать свои мнения.
Выскажите это в живую в лицо,не надо прятаться за чужими спинами и чужими именами
Цитата
 
 
+1 # Фёдор Фёдорович 06.02.2016, 16:31
Да, какой кошмар!Админист рация знает! И внимательно читает! Читает даже сам....! А какая разница"кто я"? Мы ведь не играем в мисс Марпел, а обсуждаем крик одной из ведущих мед организаций в городе!!!!!
Цитата
 
 
+1 # hose 06.02.2016, 14:43
Интерестно получается,нача ли за мигалки,а дошли к неожиданным фактам,каждый по чуть-чуть и получились стишки.Скину ссылку для комисии от ,,гречкусьем,,н а ТМО,пускай проверят, за коменты и за ютуб!!
Цитата
 
 
+1 # said 06.02.2016, 14:15
Молодец Наталия,ты правильно написала,чуть позже и остальные назвутся по именам,чего бояться,правда за нами
Цитата
 
 
-3 # Прохожий 05.02.2016, 16:55
НатальяПашина,в ы хотите сказать что имя Фёдор Фёдорович которое указано в комментариях данной статьи и имя пользователя в ютубе который закинул туда снятое вами видео 3 части тоже Фёдор Фёдорович это просто совпадение 7????
Цитата
 
 
-3 # НаталіяПашина 05.02.2016, 19:55
Мені дуже прикро, але я змушена Вас розчарувати. Ви мислите дуже вузько та примітивно. І чому Ви гадаєте, що я не могла цим відео поділитись зі своїми друзями та знайомими,серед яких є і працівники центру швидкої. А"доброзичливці в" судячи по коментарям у керівництва Центру вистачає. Думайте ширше
Цитата
 
 
-3 # Гречкусьем 05.02.2016, 10:27
Присоединяюсь к крону и прохожему))
правда открыта...

ФЕДОР ФЁДОРОВИЧ спасибо за выложенное видео
Упс вы жена Пашина))
https://www.youtube.com/watch?v=DPlQ2qvTz3E
Совпадение ? не думаю))
правда открыта маски сняты..
Цитата
 
 
-1 # НаталіяПашина 05.02.2016, 15:58
Дарма в усіх коментарях вбачаєте інтерес Олега Пашина, це ознака хвороби. Пашин свої інтереси відкрито захищає в судовому порядку, бо не бажає повторити долю Вови Акініна.
Адже всі працівники, яким були відомі обставини загибелі, вже давно звільнені керівництвом ТМО.
А якщо Ви вступили в трудовий спір зі своїм працівником, то вирішуйте його згідно законодавства України, не опускайтесь до рівня брудних пліток та "одна бабка сказала"
Тільки Закон та факти
Бажаю успіхів і собі і Вам!!!!
Цитата
 
 
-5 # НаталіяПашина 06.02.2016, 12:30
Доброго дня шановне панство!Вельмиш ановна адміністрація ТМО,можливо Ви гречку і їсте, та водія Олега Пашина Вам не з'їсти.Я завжди звертюсь тільки від свого імені та в своїх інтересах,нікол и не хожу в масці, навідміну від медиків та керівництва Центру екстреної допомоги.В своїх зверненнях не ховаюсь за чужими іменами давньогрецьких богів (Крон-бог Кіровоградської швидкої)та прізвищами колишніх депутатів, суддів та юристів. Саме я ініціювала виклад даної статті на інформаційному порталі, яку Ви так активно коментуєте, і це є добре.Розумію, що Вас обурює і дратує ,що інші працівники Центру наважуються коментувати дану проблему, яка викладена в статті та не є вирішеною на сьогодні. Вас бентежить, що в коментарях висвітлюються і інші порушення прав працівників з боку керівництва, і це теж є добре. Ми живемо в демократичній країні, кожен має свою думку, і має право її висловити,навіт ь якщо це комусь не подобається
Цитата
 
 
0 # Фёдор Фёдорович 04.02.2016, 23:11
Три года пороги ходил отбивал
а ты так ничего и не сказал
в конце всех концов тебя я послал
но последние слово ещё не сказал
как смел я сметь против тебя пойти
чтобы в жизни счастье свое найти
но ты не придал большого значения
так что не поцелуй и не прощение !!!
Цитата
 
 
+8 # Алла 04.02.2016, 21:56
Шановні переписувачі! Більше не буду турбувати Вас своєю участю у спілкуванні. Не хочу, щоб деякі нехороші люди обзивали і кляли моїх дітей лише за те, що висловила свою думку. Останній раз зайшла, щоб побажати всім пережити тяжкі часи, добра до людей, любіть і будьте любимі. Прошу мене не коментувати бо все рівно не прочитаю. Життя всерівно стане на свої місця...
Цитата
 
 
+1 # Алла 04.02.2016, 21:50
Тома, Поліна!!!! Заходжу просто на всяк випадок і в шоці! Я не є працівником швидкої і ніколи не була. Я мати трьох дітей і живу в Кіровограді більше 20 років. Не один раз , багато викликала швидку до своєї родини і повинна сказати , що і завдяки водію і лікарям рятували і мене і дітей.Не буду намагатися зрозуміти чому ви називаєте мене матами та різними грубими словами. Я віруюча людина. І знаю, що таке керівник. Сама пережила на роботі вже 5 чи 6 начальників. Але незалежно від того які вони, старалась просто робити свою роботу і якісно. Мій авторитет зараз йде попереду мене, а де мої минулі керівники - навіть не знаю. Все можу зрозуміти, але проклинання дітей, внуків це не щось інше,як Ваша слабкість і рівень Вашого розвитку. Ви нещасні саме по своїй вині, ваші діти і внуки матимуть те, що саме Ви бажаєте іншим людям.
Цитата
 
 
+1 # Toma 04.02.2016, 17:19
Прийде весна, зрушить з місця лід, перші "криси" вже побігли з корабля,хто зовсім з роботи. Кожен боїться відповідальност і. Безчинство за законами природи не може бути безкінечним. Кінець прийде. Закон бумерангу ніхто не відміняв. Земля кругла, сльози безвинно скривджених людей не впали даремно на землю. Нічого безкарно не пройде. Всі Ваші брудні плітки, сказані в судомах безвиході, впадуть караючим мечем хвороб, уродств та каліцтв на голови Ваших дітей, внуків та майбутніх поколінь.Інсуль т на порозі! він кожного зупинить, розсудить і примирить, і, навіть, того, хто вважає себе "недоторканим божеством". Робіть добро!!
Спасайте свою душу, доки не пізно!!!
Цитата
 
 
+1 # Toma 04.02.2016, 17:10
"Швидка допомога" - державна установа, а не приватна фірма клану, як дехто собі вважає. всіх працівників від прибиральниці до керівника "брали" для виконання обов"язків, в межах повноважень та в рамках законів України.А дехто дозволяв собі розкрадання державних коштів та майна. Нажаль, адміністрація швидкої допомоги державне фінансування та утримання установи завжди вважали своїм власним гаманцем, а 300 штатних працівників "безправними лохами".Бережіт ь своє здоров"я, не напружуйтесь так сильно у розкраданні коштів та майна, свавіллі, поборах, брудних пліток, деребану установи.Всіх грошей всерівно не вкрасти, всіх "неугодних" не повиганаєте. Не смішіть людей, не робіть з себе клоунів.
Це ж треба маленька купка адміністрації (Алла, Крон, Прохожий)вважає , що має право залакувати 300 працівників, вказувати, що їм робити, звільнятись чи ні. Не старайтесь, Вас ніхто не боїться. Тільки сміються і плюють у слід.
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 04.02.2016, 15:32
Одна две три темы, какая разница? Все нити связывают огромный канат! А канат как раз в руках одного человека! Если бы там присутствовал "здоровий глузд" то эти решения никогда небыли б приняты!! и всего этого не было бы!!! А так там по видимому не с кем разговаривать!! ! А его знаменитая фраза "СКОРАЯ ЭТО МОЙ БИЗНЕС"!!! Какой бизнес???? Вот такие бизнеследи и доводят общество до абсурда!!!!
Цитата
 
 
-1 # Фёдор Фёдорович 04.02.2016, 14:57
Прохожая вы проходите, то проходите!
А на щет мигалок - надо включать!!! А не надо, нехрен ездить 34-40 км з маячком!!!! ради чего, ради забавы, ради понтов или прихоти одного идиота!!!!?? Да кстати если если затронуты эти темы то почему всем не узнать с чего это все началось! А началось все с того что некоторые нарциссы чувствуют почву вседозволенност и и неприкосновенно сти!!
Цитата
 
 
-6 # Прохожий 04.02.2016, 11:58
ilona нет вам всего лишь кажеться,я даже не имею представления кто такой Крон,уж тем более мы не одно и тоже лицо,но всё же я поддерживаю его комментарий по поводу того что все участники комментирования этой статьи забыли тему обсуждения и начали переходить на личности,вспоми ная даже тех кого давно с нами нет.
Цитата
 
 
-5 # Прохожий 04.02.2016, 11:56
said вы необразованный человек,или таково воспитание или моральный качеств вас от природы нет,я с вам общаюсь заметьте на ВЫ,а вы позволяете не знакомому человеку ТЫкать,и посылать называя больным на голову.Перечита йте свои сообщения с грамматическими ошибками и задумайтесь кому и где место!
Цитата
 
 
+1 # Крон 04.02.2016, 11:16
уважаемая Федор Федорович, хочу напомнить вам что вы давно отклонились от темы "Вмикати чи не вмикати: проблискові маячки на автомобілях «швидкої»". В ваших коментариях, и я так думаю,что там где звучит брань и оскорбления - все ваши,нет законодательной базы, а как гласит класика "собака если не может укусить начинает громко лаять". Олегу могу сказать только одно - очень многие перестали тебя уважать( и заметь Федор Федорович я за свои слова отвечаю!).
А по поводу "проблискових маячків" -если нет документа что запрещает, то почему нет, если это специализованый автомобиль.
Цитата
 
 
+6 # said 04.02.2016, 09:18
Прохожий иди в цирк,твоё место там,я кусаться не буду,больных на голову необижаю
Цитата
 
 
0 # ilona 04.02.2016, 08:52
Мне кажется что Крон,Алла,Прохо жий-это одно лицо,пишет то ,что говорит Ярошенко,от безисходности,в ыдумуйте что-то правдивое, или идите в суд и докажите свою правоту
Цитата
 
 
0 # Фёдор Фёдорович 03.02.2016, 23:23
якщо хочете подивитися відео то прошу .You Tube Ярошенко и бесспредел це те що стосується мигалок та водія Пашина прошу заходьте!
Цитата
 
 
0 # Фёдор Фёдорович 03.02.2016, 23:19
Все це зрозуміло .Смерть Акініна ,хабарі розпуста з "сестрами" благодійні внескі з кожної бригади по 50 грн коли станція укоплектована на 100% теплі і гарачі слова своїм співробітникам коли після них стає холодно й не зручно .Зрозуміло ,коли ти починаешь житти життям тих принижених і змарнілих постійним очікуваням страху людей .Коли розуміешь ,що а ні Рибальченко ,а ні ще якась вісоко посадова особа ,а ні прокуратура нічого робити не буде .От же люди самі вині ,що там відбуваеться чого вони мовчать?Бояться !!!Люди не мають ні якого захисту профспілки не має вздрав на чолі з Рибальченком повна лажа органом контролю та ревізії все до дупи .Люди вставайте об "єднуйтесь не забувайте перш за все ви люди - колеги друзі ,а не раби і боягузи.Жополиз и та підлабузники!!!
Цитата
 
 
0 # Химка 03.02.2016, 21:42
Крон Подлабузник , откуда ты знаеш что он грубил доктору ? Ты наверное там сидел и все слышал . Если ты там не был не ври .Таким как ты на ТМО рады . А водитель прав 1000% .
Цитата
 
 
-5 # Прохожий 03.02.2016, 18:49
Крон,полностью с вами согласен,хоть один нормальный-адек ватный комментарий а не вот эти клоунские представления о том что якобы это сотрудники ТМО и пишут.
Цитата
 
 
-4 # Крон 03.02.2016, 13:39
И ведь дело совсем не в мигалках, а я думаю в том, что сначало Олег получил Грамоту за хорошую работы, ведь ты неплохой водитель, а через время выговор за нарушения должностной инструкции и хамское поведение по отношению к врачу. А самовлюблнный мальчик этого не смог перенести и "ком неудовольствия" покатился.Вдь 10 лет назад тебя приняли на работу и поверили, не смотря на то, что был осужден. и ще хочу сказать и присодиниться к коментариям Прохожего - если на скорой так плохо и тебя это не устраивает, поменяй работу. А по поводу мигалок скажу одно: мир не стоит на месте, меняется ритм и техника работы. И покамисть наши водитли города не научатся дорожной культуре, то может это один способ чтобы доехать до вызова за 10 минут, согласно Закона про екстреную мд.помощь.
Цитата
 
 
0 # Toma 04.02.2016, 17:24
Алла, Крон, прохожий, мені Вас шкода, Ви той баран, який слухає свого пастуха. Пораджу Вам в черговий раз, живіть своїм розумом, не падайте так низько, як Ви вже це зробили, захищаючи свого керівника, ведіть себе чемно. Та знайте, що все, що відбувається на Вашому підприємстві по відношенню до Вашого працівника - водія Пашина, каснеться кожного з Вас, просто Ваш час ще настав, а той пастух вчинить з Вами (баранами) так само, з першої ж нагоди
Цитата
 
 
-1 # Крон 03.02.2016, 13:38
читшь ваши комнтарии Тома,Федор Федорович, Вова Киев и диву даешься - все написано как от одного лица. Уважаемый Олег Пашин и твои друзья, хотя какие вы уважамые если вы запросто подставляете своих знакомых,подпис ываясь в компентариях их именами, тревожите память хорошего человека -Володи Акинена. Вам кто то давал на это право?
Цитата
 
 
-5 # Прохожий 03.02.2016, 13:17
#said,Вы видели сколько в вашем сообщении ошибок ? и вы меня еще в цирк отправляете ?
Почему вы такой агрессивный ? кидаетесь,посыл аете ? Я высказал своё мнение,а то что вас это не устраивает это не мои проблемы.Если у вас нервишки шалят то надо что-то с этим делать,а то скоро кусаться начнете!
Цитата
 
 
+7 # ilona 03.02.2016, 11:09
Бедные люди,земля им пухом! Как подумаю что и мы так само ездим и неверится, что всё так может закончится,наши жизни в руках водителя,а с него ещё требуют мигалки включать бестолку,пускай за дорогой следит тчательней и немешайте водителям во время езды
Цитата
 
 
+6 # vanya 03.02.2016, 10:53
Да hose, ты прав,жалко людей,только вопросы,что случилось со скорой?Но главное что мигалки тут непричём!!
Цитата
 
 
+2 # hose 03.02.2016, 08:29
В Харькове скорая разбилась,винов ат водитель скорой,но причём тут мигалки ,как говорит замглавврача харьковской скорой,они были выключены.Это ж надо быть таким б.....ном ,встречного автобуса мигалки не убрали бы с дороги
Цитата
 
 
0 # said 02.02.2016, 19:29
Прохожый иди лутше в цирк,невстревай в обсуждение если нечего добавить.
Цитата
 
 
+1 # polina 02.02.2016, 19:24
Я так понимаю модератор выбирает только чистые коментарии,,без эмоций,но так неполучается,,а лла ты просто д....а,у роботников терпение кончилось а ты про водителя всё пишеш!!!
Цитата
 
 
-11 # Прохожий 02.02.2016, 12:01
Какой-же бред тут пишут.Одного не пойму если этому водителю не нравится работать в данной организации,пус кай ищет ту где ему будет комфортно работать.Зачем устраивать этот цирк.
Цитата
 
 
-11 # Алла 01.02.2016, 15:18
Toma! складається таке враження, що у Вас весь світ звівся на головному лікарі, що ви і є той водій, якого не слухається головний лікар, що ви є матір"ю померлого працівника. Звідки стільки злості?
Цитата
 
 
0 # polina 01.02.2016, 14:50
Я хоть и не водитель но понимаю что постоянно кататься с мигалкой это просто глупо,это так называемое распоряжение--ч ипуха собачья
Цитата
 
 
+2 # vanya 01.02.2016, 13:34
Стишки написаны от души,каждый пишет то что
знает,могу добавить за ремонт машин,хочь работать-купляй и справляй,а нет,сиди на ремонте и ещё откаты за напряжонку работникам гаража,как так????
Цитата
 
 
+2 # nikolia 01.02.2016, 13:16
Доброго дня!!! Пишу с Николаева,часто бываю в Кировограде по роботе,так вот увидел статью но внимания особо не обратил а вот когда прочитал коменты пришлось всю статью прочесть.Да, проблема есть,на первый взгляд простая но по тексту вижу что не очень.В нас такого нету ,хоть город побольше вашего.В Кировограде реальный бардак на дороге,едут кто как куда хочет,ещё каблуков появилось куча а это полная жопа.Так что мигалки на дороге без толку не нужны,люди должны знать порядок.Ярошенк о-мой совет не нужно делать то что ты хочешь,водитель умнее тебя,он всё правильно пишет!!!!
Цитата
 
 
0 # said 01.02.2016, 12:58
Toma ты просто поэт!Рэспект тебе,это ж надо такую рифму придумать и главное всё из жизни
Цитата
 
 
0 # Toma 01.02.2016, 12:34
Ченуше, казнокраду свет не мил
Ни днем не ночью нет покоя, нету сил
Чего не спит беспредельщик и вор
Царьгорода наглянул ревизор
Приписки, подделки-полный комплект
Но Рыбальченко-кор еш дал дельный совет
"Улики убрать, так сказать, от народа
Архивы топить, воровства следы в воду"
Но казнокрадство, приписки и жулье
Остаться безнаказанным не должно
Получит Вор достойный ПРИГОВОР
А тем, кто Вора покрывал - ПОЗОР!!!!
Цитата
 
 
0 # Toma 01.02.2016, 12:16
Посвящаеться....
Как тебе, Шурик, сниться?
Что тебе, сволочь, сниться?
Солнечных пляжей покровы?
Или сироты Акинина Вовы?
Как тебе естца - не давишься?
Все крадешь, а никак не поправишься
Или ты ешь очень много
Чтоб не досталось другому?
Хочу, чтоб в столовой и в спальне
И даже в собственной сральне
Ты видел одну лишь картину
Гроб, в котором Вова Акинин
Чтоб дети его и мама
Во всех снах твоих кричали
тебя проклиная, ПАДЛО
За смерть сына.
А ты в том причина
Нет мужа, сына, отца
Из-за тебя, ПОДЛЕЦА
Грозишься подчененным - ты герой
Сомнения нет давно - ведь ты больной
Как крупно тебе повезло
Имеешь кликуху "беспредельщик" и "сырло"
Цитата
 
 
0 # said 01.02.2016, 12:12
Ребятки !!!!!Моего комента тоже нет,это саботаж!!!!!Мод ератор не пускает правду от людей в эфир?Что делать???Одни-п иииииииии
Цитата
 
 
0 # Toma 01.02.2016, 12:07
З приходом Ярошенка швидка - це,ніби, сцена
Тут фейлетони, є з чого писать поеми
Свавілля і побори - немає більше слів
Підлеглі в шоці- виживав хто як міг
Водій та головлікар - "супермени"
Ріту "дули" у дві зміни
Як "сунуть" смів водій?
Чому не доповів?
І лікар Шпак з роботи "полетів"
Судові слухання не раз
І стали переміни
Безглузді звільнення- суд так і не збагнув
І лікаря Шпака до роботи повернув
З бюджету кошти за "прогул" сплатили
Та Ярошенка-крадія не зупинили
А треба, щоб "прогул", що сам зробив
З свого кармана, не з державного сплатив
Цитата
 
 
0 # Фёдор Фёдорович 31.01.2016, 18:44
Подумай а потім пиш! Там теж до тебе мчать аж 3 а, іноді й 4 життя! В яких е рідні й близькі! які теж хочуть жити!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Тим паче зараз коли на одну бригаду до 30 викликів ато й більще!!!!
Цитата
 
 
+3 # Фёдор Фёдорович 31.01.2016, 18:36
Аллочка скажу так! Я реально там працював! навіть більше чим ти можеш собі уявити!Я все це бачив на своі очі й відчував на своій шкірі! Життя там й людини яка дивиться твоіми очима дуже різне! Я сам дуже багато разів йіздив як ти кажеш з мигалками, але іноді вони до одного місця!
А от по зарплаті ти пролгнала!!!!! Якщо хочеш писати то пиши правду!!!! Якщо незнаеш то прийди й запитай! 80%водіів отримують небільше 2500!!!! Звдяки тому ж головному!! А ще, визви бригаду нагрій чайку й запитай!!!
Цитата
 
 
+6 # Черкащанин 31.01.2016, 17:50
Мене,як водія із Черкаської обл. здивувало те, що у Кіровограді швидкі їздять з постійно із світловими маячками.Це один регіон України де введено це ноухау.Постійне мерехтіння світлових маячків ставить водіїв із інших регіонів в незручне становище.Це я відчув на собі, піднімаючись на авто вверх до Арки я побачив швидку із мерехтінням світлових маячків.Я зупинив авто і згідно правил дорожнього руху, порпускав швидку і в цей час водій швидкої показує мені-проїзджай. Я вважаю, що Правила дорожнього руху обовязкові до виконання усіх учасників руху і змінювати їх немає жоден керівник, а особливо головний лікар.Я як водій із 47 річним стажем підримую водія швидкої Пашіна.
Цитата
 
 
-12 # Алла 31.01.2016, 12:45
Читаючи деякі коментарі, здається, що у деяких дописувачів не було випадків, пов"язаних з викликом швидкої. Можна їм позаздрити. Але не забувайте, що так буде не завжди. Той хто з цим стикався, то скаже, що в момент, коли комусь із рідних стало погано, то кричиш, щоб включали все, що можна тільки, щоб встигли врятувати рідне життя дитини, чоловіка, жінки чи рідних батьків.
А всі коментарі, що звинувачують головного лікаря бездушні, оскільки інтереси і бажання одного водія проти тисяч збережених життів є нікчемними.
З урахуванням зарплат водіїв швидкої близько 10000грн., таких водіїв треба гнати, а взяти відповідальних та таких, що не бояться керувати спеціальними автомобілями, я думаю таких у місті можна знайти багато.
Інші водії на дорозі, що не вдоволені включеними маячками - пам"ятайте, що у Вас теж є рідні. Пішоходи - витягніть з вух- навушники , дивіться на дорогу перед тим як її перейти. Цінуйте своє та чуже життя.
Цитата
 
 
+1 # Toma 01.02.2016, 10:15
Ала, Ви коли пишете, Ви думаєте своїми мозгами чи чужими? Вас, напевно, попрохали написати даний коментар. До такої нісенітниці ще треба додуматись!!! Давайте краще поговоримо про лікарів і фельдшерів, які надають Вам першу допомогу, виїжджають на виклик у нетверезому стані - і їх Ярошенко не нюхає, їх ніхто не перевіряє перед зміною та після, фельдшери у Ярошенка атестацію купують за 1000грн. Краще про це б думали- оскільки не водій надає першу допомогу, і не від водія залежить врятоване життя, а водії, які від 10 до 20 років пропрацювали на спецтранспорті, і без мигалок довезуть Вас якнайшвидше
Цитата
 
 
0 # hose 30.01.2016, 23:21
....
Цитата
 
 
+5 # said 30.01.2016, 21:45
Да этот Олег Пашин похоже с крепкими яйцами,молодец что решил пойти против бедлама,плохо что сам,ну ничего,вода камень точет,а там и зашивелятся остальные
Цитата
 
 
+3 # Наталя 31.01.2016, 10:38
Яйца тут не при чем, просто человек в правовом поле отстаивает свое нарушеное право и восстанавливает его законодательным путем, а не по-беспределу, как это привык делать клан Ярошенко. Забыли уже историю 2010-дело Акинина, детей сиротами сделали
Цитата
 
 
+9 # said 30.01.2016, 18:07
Боже мой,люди добрые,есть правила дорожнего движения ,законы МОЗ и то что говорят Ярошенко и Рыбальченко это всё чушь!!!!
Цитата
 
 
+3 # Фёдор Фёдорович 29.01.2016, 17:41
Любі моі вам відвертохочу сказати,
що хамло неповинно там працювати!
Знахабніле лице бандюка
говорить, що ця праця нелегка!
Але сам й гадки немае
бо ра виклики не вийізжае!
Помиливсь,було раз чи два!
Й заболіла голова,
і затіяв він цю гру
перед прийіздом якогось там КРУ!
Цитата
 
 
+2 # Фёдор Фёдорович 29.01.2016, 00:09
Солоденький мій

ти мабуть забув
звідки ти родом
як ти завідував родовим приплодом
як поперли звідти тебе
та ти був вппевнений все це мене
бо братик "слуга народу"
дав продовженя цьому приплоду
й і осів ти як прищ
як зараза і чума
такім там не місце
такім там гандьба
це тілки початок мій солоденький
приїде бобик за тобою чорненький
щоб моя воля "оборт неменучий"
вишкрипти запах твій злий і ядучий
Цитата
 
 
+7 # Фёдор Фёдорович 28.01.2016, 23:37
Коли ж люди які працюють на швидкій допомозі зрозуміють що ці поодинокі випадки майже ничого не пренесуть . Лише за підтримки один одного вони чогось досягти.Бо разом ві сильні поодинокі випадки будуть зламані та реприсовані .
Цитата
 
 
0 # Наталя 28.01.2016, 12:58
У вересні містом 103 летіла,
Чи треба чи ні, та вона мерехтіла,
Бригада, як завжди, на виклик спішила,
На вулиці Кірова жіночку збила,
І не зупинилась, а що там ставати?
Чужа ж бо дружина, чи донька, чи мати,
А як же та клятва "загиблу спасати"
Начхати на клятву, хто з Нас зна Гіпократа?
103 мерехтить, хто як може спасайтесь!!!!
Авто зупиняйтесь, пішоходи ховайтесь!!!!
Цитата
 
 
0 # Химка 28.01.2016, 09:23
Слушайте пастуха бараны , и пастух вас не обидет , будет и подработка и напряжонка ( ха ха ха ) .
Цитата
 
 
+3 # Мишко 27.01.2016, 15:55
Та про Рибальченка нема чого казати-він же куплений Ярошенком по саме горло!!! Хіба один раз Рибальченко виходив у веселому стані в неробочий час із кабінету Ярошенка!!!! От Вам і державний службовець-куди дивиться влада і антикорупційні служби!!!
Цитата
 
 
0 # Наталя 27.01.2016, 15:02
4. Диспетчер оперативно-дисп етчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перенаправляє звернення, що належить до категорії неекстрених, до відповідного закладу охорони здоров’я первинної медико-санітарн ої допомоги у порядку, затвердженому МОЗ, а у разі відсутності такої можливості - направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, що не виконує екстрені виклики, протягом 1 години з моменту отримання звернення.
постанови Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2012 р. № 1119
Цитата
 
 
0 # Наталя 27.01.2016, 15:01
2. Диспетчер оперативно-дисп етчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги невідкладно після отримання звернення, що належить до категорії екстрених.4. Диспетчер оперативно-дисп етчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перенаправляє звернення, що належить до категорії неекстрених, до відповідного закладу охорони здоров’я первинної медико-санітарн ої допомоги у порядку, затвердженому МОЗ, а у разі відсутності такої можливості - направляє до пацієнта бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, що не виконує екстрені виклики, протягом 1 години з моменту отримання звернення.
Цитата
 
 
+4 # Мишко 27.01.2016, 14:56
У нормального, адекватного керівника ця проблема не вийшла б за межі установи. Але це не про Ярошенка-самоду ра. Цей горе-керівник забув про всі моральні та етичні норми посадовця. Ярошенко відноситься до працівників медичного закладу як до свої власних рабів, забуваючи про те, що він такий же найманий працівник як лікар, водій, санітар, двірник. Хіба нормальний керівник буде "колотити" колективом і заставляти працівників ПИСЬМОВО!!! відмовлятися працювати з неугодним йому водієм Олегом Пашиним. До цього може додуматися тільки таке самовпевнене хамло як Ярошенко. А водіям, які підтримали колегу і не поступилися своїми життєвими принципами, зараз зменшують години навантаження і не дають працювати належним чином, прискіпуються, можна сказати "пресують". Де ж справедливість у цьому світі? Де славнозвісний профсоюз, який створений для ПІДТРИМКИ працівників, а не для піднесення п"ятої точки дурню Ярошенку???? Може вже досить терпіти такого НЕ нормального керівника?
Цитата
 
 
+1 # Наталя 27.01.2016, 15:48
Може і досить, але наважився виступити тільки один, і пацана тепер по-ходу "з"їдають"
Рибальченко та Ярошенко - це пацани одної упряги, рука руку миє - там правди не доб"єтесь.
Олегу порада - їхати до Києва - там швидкі з мигалками просто так не їздять, і керівник центру при здоровому розумі
Цитата
 
 
+3 # Наталя 27.01.2016, 14:49
п. 3.8. У разі виконання екстрених викликів за вказівкою керівника Бригади користуватися спеціальними звуковими та світловими сигналами одночасно за умови повного забезпечення безпеки дорожнього руху. наказу МОЗ України
від 29 серпня 2008 р. N 500 положення
про водія виїзної бригади станції екстреної (швидкої) медичної допомоги
Цитата
 
 
+4 # Наталя 27.01.2016, 14:46
Адже який виклик - це визначає диспетчер Центру під час прийняття виклику, а не лікар, який вже приїхав.
Цитата
 
 
+2 # Наталя 27.01.2016, 12:51
Місяць на небі сховався за хмарами
Та щоб Ярошенку видно було
Мигають BOXER 103 мигалками
Наче на дворі Різдво
Цитата
 
 
+4 # Наталя 27.01.2016, 12:49
Порой чинуша глуп и жалок
Но он глава 103
Он царь мигалок
Плевал на Правила движения
Создал себе распоряжение
Пускай мигает день и ночь
Достоин лишь пинка и презрения
Цитата
 
 
+10 # Віктор1 26.01.2016, 21:11
Постійно увімкнені маячки - дурниця. Діє на нерви і відволікає увагу, особливо у темний час доби, є подразником і додатковим елементом створення аварійних ситуацій.
І дійсно відбувається процес звикання до синього мерехтіння, поки ще машинально напружуєшся, реагуєш, але все менше і менше. Маячки треба вмикати тільки в екстрених ситуаціях.
Цитата
 
 
-23 # Алла 26.01.2016, 15:56
Неодноразово була свідком порушень правил дорожнього руху автомобілями швидкої, про що ставила до відома головного лікаря. Контроль має бути, мигалки включаються як в ДАІ, додаткові сигнали в екстренних випадках. Водії інших автомобілів завжди нададуть перевагу в разі звукових сигналів. Версія водія швидкої не грунтується ні на законі , ні на здоровому глузді. Водії повинні керувати авто, а головні лікарі-підлегли ми, тоді порядок і буде
Цитата
 
 
+3 # Наталя 27.01.2016, 14:42
«У правилах дорожнього руху прописано, що лікарі спеціального медичного транспорту мають право застосовувати маячки для того, щоб звернути увагу інших водіїв

Не має такої норми у Правилах дорожнього руху - нахабна брехня Рибальченка
Цитата
 
 
+6 # Наталя 27.01.2016, 14:45
Визначити який виклик є екстреним, а який ні, медики можуть лише доїхавши до місця, звідки надійшов виклик - коментує департаменті охорони здоров’я Кіровоградської ОДА - депатраменту напевно не відома постанова Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2012 р. № 1119Додаток
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити