Розслідування

Як живуть військові прокурори офіційно отримуючи скромні зарплати (ВІДЕО)

. 35425

Хто обіймає високі посади у військовій прокуратурі і як, отримуючи скромну зарплату, утримувати шикарний автопарк.

Це питання досліджували журналісти "Слідство.інфо".

Наприклад, поки військовий прокурор зони АТО судиться за право очолити національне антикорупційне бюро, його громадянська дружина, до речі, уродженка Кіровоградщини, Ірина Німець тролить українців черговими фото із найдорожчого спортклубу столиці і новеньким дарованим їй «Мерседесом» вартістю від 3 до майже 9 мільйонів гривень.

Сам Костянтин Кулик після сховав свій «Ленд-Крузер» за військовими номерами і не полишає надії отримати теплішу посаду в Генпрокуратурі. А чому б ні? Адже подвійне життя – типове для людей з його професійного кола.

Наприклад, колега Костянтина Кулика, військовий прокурор Південного регіону Максим Якубовський теж планує йти на підвищення. Колишній слідчий Генпрокуратури, до війни він два роки він працював як юрист на скандального політика Віктора Медведчука, якого часто називають «сірим кардиналом» української політики.

Перехід до військової прокуратури у 2014-му Якубовський відзначив розширенням свого автопарку позашляховиком ціною під сто тисяч євро і отриманням генеральських погонів.

Більше цікавих бактів на відео.


Поширюйте

Коментуйте


Реклама