Розслідування

Хто такі кіровоградські тітушки, хто ними керував і хто привозив «підмогу» (ФОТО,ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 36964

 26 січня, коли вікна Кіровоградської ОДА забарикадували мішками з піском, а всі підступи до приміщення залили водою, кіровоградці вперше наочно побачили нове, породжене партією влади та криміналітетом явище - тітушек.

 

При ближчому спілкуванні стало зрозуміло, що частина з цих чоловіків - місцеві, але більшість - звезені з різних міст України.

 

 

 

 

 

 

Серед хлопців, що вирішили "кулаками" підзаробити пару сотень гривень, можно було впізнати як місцевих спортсменів: боксера-професіонала Олександра Червяка, тренера кун-фу Володимира Кожухара, так і простих хуліганів та осіб схожих на наркоманів, очевидно, прихильників ПР. Також, з різних джерел надходила інформація про те, що, для захисту Кіровоградської ОДА, підвезли автобус зеків з місцевого СІЗО.

Переглядаючі відео вдалося встановити того, хто керував тітушками, принаймі , чиї вказівки вони виконували - це заступник голови Кіровоградської ОДА О.Черявський. І звичайно, що немогло подібне відбуватись під стінами ОДА без відома голови ОДА А. Ніколаєнка та начальника обласного управління УМВС області К. Пожидаєва.

За даними "Гречки", один зі штабів тітушек був в управлінні екології. Ще вранці 26 січня туди завезли палиці та інші приладдя, яким, очевидно, планували калічити кіровоградців. І тільки на площі відбувалося якесь пожвавлення, з управління екології вибігали "захисники". Годували "бійців" у пельменній по вулиці Дворцовій. Як стверджують очевидці, в магазині місцевого птахокомбінату на розі вулиць Шевченка та Великої Перспективної всім тітушкам пропонували безкоштовні бутерброди.

За нашими даними, окрім кіровоградських тітушек, влада звезла їхніх колег з Черкас, Києва, Олександрії та Кривого Рогу. 8 автобусів у супроводі ДАІ приїхали та від'їхали з нашого міста. Кілька днів ці помічники кіровоградської міліції з бандитською зовнішністю ночували на міліцейській базі "Динамо". А, ймовірно, «загони швидкого реагування», за словами свідків, були помічені на території ОДА, третьої лікарні(ріг вулиць Дворцової та Пашутинської) та біля обласної Податкової.

В розпорядженні "Гречки" є відео, на якому народний депутат України Віталій Грушевський стверджує, що тітушек привіз саме він, і це зовсім не тітушки, а євромайданівці, які нібито розчарувалися в ідеалах Євромайдану.

Через годину після цих заяв нардепа, тітушки резиновими молотками розбили голови двом кіровоградцям-євромайданівцям. Правоохоронці, не дивлячись на неодноразові звернення, в бійку не втручалися, хоча знаходилися поряд. Того дня уникнути більших конфліктів, на які щохвилинно провокували представники Антимайдану, вдалося тільки виключно завдяки Самообороні Євромайдану.

Наразі, доки міліція докладає «неймовірних» зусиль щоб встановити осіб з характерною зовнішністю, інтернет-користувачі роблять правоохоронцям все нові підказки, вказуючи профілі тітушек в соціальних мережах, місця проживання та телефони.

Натомість кіровоградські правоохоронці займаються не тими хто розбивав голови і прийшли на мітинг з молотками, а євромайданівцями. В наступні після мітингу дні на різні терміни, в основному за «хуліганство», було затримано і засуджено 16 активістів Кіровоградського Євромайдану.

А ми тим часом пропонуємо вашій увазі фотогалерею активних учасників кіровоградського Антимайдану.

 

Поширюйте

Коментуйте