Спорт

Кропивничанки здобули «срібло» Кубку України з софтболу

Кубок України з софтболу 16 - 18 жовтня проходив у Кропивницькому на селищі Новому, за підсумками якого господарки посіли друге місце.

136

Кропивницькі баскетболісти в Одесі двічі розгромили «Біпу-2» (ФОТО)

17-18 жовтня кропивницький БК «Золотий вік» провів другий тур баскетбольного чемпіонату України серед чоловічих команд Першої ліги сезону 2020-2021 в дивізіоні «В».

162

«Олександрія» у драматичному матчі здолала петрівський «Інгулець» (ФОТО)

У результативному та драматичному матчі 6-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на домашньому полі здолала земляків – петрівський «Інгулець» з рахунком 4:3.

425

Кропивницькі гімнастки стали призерками юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Чемпіонат України серед юнаків з гімнастики спортивної «Олімпійські надії», який проходив в місті Кропивницький з 11 по 15 жовтня, приніс господаркам дві нагороди.

1383

Юна кропивницька важкоатлетка встановила три рекорди України (ФОТО)

Три рекорди України встановила кропивничанка Поліна Кононченко на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років та всеукраїнському відкритому турнірі на призи Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.

935

Ігор Гоцул: «Боротьба, яка велася протилежною стороною, була на знищення»

Днями «Гречка» повідомляла про результати звітно-виборчої конференції Федерації легкої атлетики України, за підсумками якої кропивничанина Ігоря Гоцула не було переобрано на наступний термін.

946

Кропивницький боксер став чемпіоном України серед молоді (ФОТО)

Чемпіонат України з боксу серед молоді , що проходив з 6 по 11 жовтня у Хмельницькому, приніс спортсменам нашої області золоту медаль.

1821

Кропивницькі баскетболісти у стартовому турі виграли один матч у «Вінницьких зубрів» (ФОТО)

10-11 жовтня стартував чемпіонат України з баскетболу серед команд Першої ліги сезону 2020-2021, в якому місцевий «Золотий вік» у Кропивницькому приймав «Вінницьких Зубрів».

585

«Зірка» у Кропивницькому програла «Каховці» - 0:2

У четвертому турі групового етапу чемпіонату України серед аматорських команд кропивницька «Зірка» на домашньому полі поступилася СК «Каховка» з рахунком 0:2.

600

Кропивничанина не переобрали на посаду президента Федерації легкої атлетики України (ФОТО)

Сьогодні в Дніпрі відбулася звітно-виборча конференція Федерації легкої атлетики України, на якій було обрано нового голову цієї організації.

1938

«Олександрія» в повному складі пішла на самоізоляцію через COVID-19

Медична служба ФК «Олександрія» отримала результати ПЛР-тестів на COVID-19, які гравці здали після матчу з «Олімпіком».

799

Кропивницький БК «Золотий Вік» розпочинає виступи в чемпіонаті України у Першій лізі

Кропивницький баскетбольний клуб «Золотий Вік» готується до старту нового сезону в чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

580

Кропивницький гирьовик виборов три «золота» на чемпіонаті Європи (ФОТО)

Три нагороди найвищого гатунку виборов кропивницький спортсмен, майстер спорту України міжнародного класу Геннадій Тимофєєв на чемпіонаті Європи з гирьового спорту в місті Нествед (Данія).

804

У Новоукраїнці провели фізкультурно-оздоровчі заходи серед людей похилого віку (ФОТО)

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Спорт для всіх – радість життя» провели з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Новоукраїнці.

722

«Інгулець» знову зіграв унічию з «Минаєм»

У матчі 5-го туру Української Прем’єр-Ліги петрівський «Інгулець» у Кропивницькому зіграв унічию з закарпатським «Минаєм» - 1:1.

535

«Олександрія» на виїзді програла «Олімпіку»

У матчі 5-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» програла в Києві «Олімпіку» - 2:3.

656

Кропивницькі софтболістки стали чемпіонками України (ФОТО)

Софтбольна команда з Кропивницького здобула золоті медалі чемпіонату України втретє у своїй історії. Раніше це їй вдавалося у 2004 і 2008 роках.

963

Важкоатлетки області стали призерками юнацького чемпіонату України (ФОТО)

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років, що проходив з 28 вересня по 2 жовтня в смт Поляна (Закарпатська область), приніс спортсменкам із Кропивницького та Голованівська 12 медалей.

741

«Олександрія» вийшла до 1/8 фіналу Кубка України, розгромивши петрівський «Інгулець» (ВІДЕО)

В 1/16 фіналу Кубка України «Олександрія» на домашньому полі розгромила земляків із Петрового з рахунком 4:1 і вийшла до наступної стадії змагань.

860

Кропивницький гирьовик здобув перемогу на чемпіонаті України (ФОТО)

Чемпіоном України з гирьового спорту серед чоловіків став кропивничанин Геннадій Тимофєєв.