Спорт

Кропивницька тхеквондистка перемогла на кадетському чемпіонаті України (ФОТО)

Вихованка кропивницького клубу «Спарта» Єлизавета Шевченко перемогла на чемпіонаті України з тхеквондо серед кадетів за версією ВТФ, що 23 квітня завершився в Одесі.

У Кропивницькому розпочався перший цього року легкоатлетичний чемпіонат України (ФОТО)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву розпочався сьогодні, 25 квітня, на стадіоні «Зірка» в Кропивницькому.

Важкоатлетка з Кропивницького стала абсолютною чемпіонкою міжнародного турніру (ФОТО)

Кропивницька важкоатлетка Ольга Пікаш стала абсолютною чемпіонкою ХХVI міжнародного турніру пам’яті героїв Чорнобиля, що проходив у Славутичі (Київська обл.) з 19 по 23 квітня.

Петрівський «Інгулець» програв одному з лідерів чемпіонату України (ФОТО)

Петрівський «Інгулець» на своєму полі у 26-му турі першолігового чемпіонату України 23 квітня програв одному з лідерів рівненському «Вересу», пропустивши гол у компенсований час.

"Олександрія" перервала шестимачеву безвиграшну серію (ВІДЕО)

В матчі 26-го туру Ліги Парі-Матч футболісти «Олександрії» на домашньому полі мінімально перемогли донецький «Олімпік» (1:0), перервавши свою безвиграшну серію, що налічувала шість матчів.

«Нова поліція» перемогла у першому чвертьфінальному матчі аматорського Кубку України з футболу (ФОТО)

У першому матчі ¼ фіналу Кубку України з футболу серед аматорських команд, що відбувся у Кропивницькому відомчий футбольний клуб «Нова поліція» у напруженому протистоянні з рахунком 2:1 обіграв суперника із Сумщини – ФК «Вікторія».

Кропивницькі бейсболісти виграли Континентальний Кубок (ВІДЕО)

Найтитулованіший бейсбольний клуб України 21-разовий чемпіон країни кропивницький «Біотехком-КНТУ», який донедавна носив назву «КНТУ-Єлисаветград» переміг на Континентальному Кубку.

Двоє 14-річних кропивничан перемогли на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)

Юні спортсмени, вихованці кропивницького клубу «Борець» Сергій Красовський та Сергій Руснак стали чемпіонами світу з бразильського джиу-джитсу серед юнаків.