Спорт

Кропивницькі снайпери відмінно відстрілялися на чемпіонаті України у Львові (ФОТО)

Снайпери з Кропивницького домоглися високих результатів на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні, що тривав шість днів і 20 лютого завершився у Львові та зібрав 280 учасників.

Збори на Кіпрі кропивницька «Зірка» завершила розгромною перемогою (ФОТО)

21 лютого товариським матчем із місцевою командою «Карміотісса» з міста Пано Полемідія кропивницька «Зірка» завершила навчально-тренувальні збори на Кіпрі.

Кропивницький стрибун у висоту здобув «бронзу» чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

Представник кропивницької СДЮШОР №2, стрибун у висоту Дмитро Яковенко на головному старті національного зимового сезону – чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні посів третє місце.

Студенти-скелелази з Кропивницького стали бронзовими призерами чемпіонату України

17-19 лютого в Кривому Розі проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів чоловіків та жінок (вид програми болдеринг) та фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України 2017 року.

Велолюбителі Кропивницкого позмагалися у зимовій велогонці (ФОТО, ВІДЕО)

19 лютого в Кропивницькому поблизу дитячого медичного центру «Добруджа», в мальовничій місцевості «Шервудського лісу», відбулися щорічні зимові велоперегони Ozerka Winter Race.

БК «Золотой вєк» здобув дві важкі виїзні перемоги над «Ніко-баскет» (ФОТО)

Лідер Групи 1 вищолігового чемпіонату України з баскетболу БК «Золотой вєк» здобув дві перемоги у Миколаєві в грі проти «Ніко-баскет» проте далися вони важкою ціною.

На кіпрському зборі кропивницька «Зірка» розгромила швейцарців (ВІДЕО)

Навчально-тренувальні збори кропивницької «Зірки» вже добігають кінця. Сьогодні, 18 лютого, підопічні Романа Монарьова провели ще одну товариську зустріч зі швейцарською командою «Обервалліс».

Четверо кропивницьких таеквондистів перемогли на чемпіонаті України (ФОТО)

10-12 лютого у Черкасах проходив Чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед кадетів, юніорів і дорослих. За його підсумками у доробку спортсменів Кіровоградщини 13 нагород різного ґатунку.

У Кропивницькому змагалися «зимові грації» (ФОТО)

11 лютого в спортивному клубі «Зірка» міста Кропивницького проводився турнір з художньої гімнастики «Зимова грація», організований за підтримки відділення НОК України в Кіровоградській області.