Спорт

Команда поліції охорони Кіровоградщини була влучною на змаганнях із кульової стрільби (ФОТО)

Загалом участь у змаганнях, які відбулися на базі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони взяли 28 команд.

Кропивницька легкоатлетка-паралімпієць стала чемпіонкою Європи

Легкоатлетка обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Анастасія Мисник у складі збірної команди спортсменів з інвалідністю України з вадами розумового і фізичного розвитку, здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває у Парижі.

Кропивницька "Зірка" перемогою завершила заключний товарський матч (ФОТО)

У заключному контрольному матчі у рамках підготовки до старту сезону в Першій лізі, кропивницька "Зірка" в Горішніх Плавнях 14 липня здолала місцевий «Гірник-Спорт» – 2:0.

Кропивницькі патрульні показали високу фізичну підготовленість

9 липня близько 40-ка поліцейських роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Кіровоградській області пройшли «Комплекс Мерфі» з метою підвищення рівня професійної підготовки.

Дві кропивничанки здобули 14 нагород на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху (ФОТО)

Дві плавчині з Кропивницького завоювали 14 медалей на Чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів із вадами слуху та зробили чималий внесок, який допоміг збірній України посісти друге загальнокомандне місце.

Кропивничанин став призером юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики (ФОТО)

Вихованець обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 Олег Дорощук здобув нагороду на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юнаків до 18 років.

На Кіровоградщині рятувальники, поліцейські та військовослужбовці змагалися з греплінгу (ФОТО)

Спортсмени-рятувальники поступилися спортсменам Нацполіції та Нацгвардії в єдиноборстві з використання больвих та задушливих прийомів в рамках спортивного обласного марафону "Динаміада-2018".

У Кропивницькому готуються провести кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з бейсболу

Три тижні залишилось до старту в нашому місті унікальної спортивної та культурно-суспільної події – кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи з бейсболу (Група «С»), який триватиме у Кропивницькому із 23 по 28 липня.