Спорт

«Олександрія» впевнено перемогла аутсайдера Прем'єр-ліги «Минай»

У 17-му турі Української Прем'єр-ліги «Олександрія» на домашньому полі впевнено здолала закарпатський «Минай» з рахунком 3:0.

Петрівський «Інгулець» мінімально програв «Зорі» (ФОТО)

У 17-му турі Української Прем'єр-ліги петрівський «Інгулець» в Запоріжжі програв луганській «Зорі» з рахунком 0:1.

«Інгулець» мінімально програв у Кропивницькому «Шахтарю» (ФОТО)

У 16-му турі Української Прем'єр-ліги петрівський «Інгулець» в Кропивницькому програв донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:1.

Кропивницькі скелелази здобули нагороди на чемпіонаті України серед закладів позашкільної освіти (ФОТО)

Перше командне місце здобула збірна Кіровоградської області на чемпіонаті України серед закладів позашкільної освіти (швидкість, трудність, багатоборство), що відбувся у Кременчуку (Полтавська обл.).

Провідним спортсменам і тренерам області вручили стипендії ОДА

Сертифікатами про отримання обласної стипендії спортсменам та їх тренерам нагородила голова обласної державної адміністрації Марія Чорна.

У Кропивницькому нагородили найспортивніші громади області (ФОТО)

Підведено підсумки обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2021 році.

У Кропивницькому відзначили кращих спортсменів і тренерів міста (ФОТО)

25 листопада перед початком пленарного засідання восьмої сесії Кропивницької міської ради були відзначені кращі спортсмени і тренери обласного центру.

Кропивницькі баскетболісти двічі розгромили дубль «Кривбаса» (ФОТО)

20-21 листопада у БК «Кропивницький» на власному майданчику в п’ятому турі Першолігового чемпіонату України з баскетболу сезону 2021\2022 двічі впевнено здолав дубль криворізького БК «Кривбас-2».

«Олександрія» програла «Дніпру-1» (ФОТО)

У матчі 15 туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на виїзді забила першою, однак поступилася «Дніпру-1» з рахунком 1:3.

Петрівський «Інгулець» зіграв унічию з «Минаєм» (ВІДЕО)

У матчі 15 туру Української Прем’єр-Ліги петрівський «Інгулець» на виїзді зіграв у результативну нічию в «Минаєм». Гра завершилася з рахунком 2:2.

Троє кропивничан на чемпіонаті світу з плавання завоювали 18 медалей (ФОТО)

18 медалей серед яких 9 золотих, 6 срібних і 3 бронзових вибороли кропивницькі спортсмени на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушенням слуху.

Кропивницькі грації стали медалістками юнацького всеукраїнського турніру (ФОТО)

На всеукраїнському турнірі «Victoria Cup-2021» з гімнастики художньої спортсменки з Кропивницького здобули 10 медалей різного гатунку.

Кропивницькі важкоатлети здобули медалі на чемпіонаті та кубку України (ФОТО)

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок пам’яті Олімпійського чемпіона Ігоря Рибака приніс кропивницьким спортсменам чотири медалі на помостах у Коломиї.

Кропивницькі баскетболісти двічі перемогли херсонську «Авто-плазу» (ФОТО)

12-13 листопада у Кропивницькому відбувся 4 тур першолігового чемпіонату України з баскетболу, в якому господарі двічі здолали БК «ХДУ-Авто-Плаза» з Херсона.

Кропивницькі школярі стали другими на міжнародних учнівських змаганнях Cool Games (ФОТО)

Школярі Кропивницької НВО №17 посіли друге місце на Міжнародних учнівських іграх Cool Games.

Розпочався чемпіонат області з футзалу в Екстралізі

Перший тур чемпіонату області з футзалу в Екстралізі сезону 2021/2022 розпочався в Кропивницькому.

«Інгулець» у Кропивницькому програв «Дніпру-1»

У матчі 14-го туру Української Прем’єр-Ліги «Інгулець» у Кропивницькому мінімально поступився «Дніпру-1» з рахунком 0:1.

У Кропивницькому велосипедисти завершили сезон чемпіонатом України з кросу (ФОТО)

Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) у груповій гонці та естафет проходив у Кропивницькому 5-7 листопада.

Кропивницькі бейсболісти здобули ювілейний 25 Кубок України (ФОТО)

30 жовтня у Кропивницькому на стадіоні СДЮСШОР №2 «Діамант» відбувся третій матч фінальної серії Кубку України з бейсболу.

Стрільці з Кропивницького та Петрово здобули на чемпіонаті України чотири медалі (ФОТО)

За підсумками чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів 2003 р.н. і молодших, що завершився у Львові спортсмени з Кропивницького та Петрово стали володарями чотирьох медалей.