Спорт

У Кропивницькому скелелази змагалися за перемогу в чемпіонаті міста (ФОТО)

Відкритий чемпіонат міста Кропивницького зі скелелазіння присвяченого Дню міста в програмі швидкість відбувся 18 вересня.

Кропивничанин став медалістом чемпіонату України з дзюдо ( ФОТО)

Кропивницький спортсмен Вадим Велков здобув срібну нагороду чемпіонату України з дзюдо серед спортсменів до 23 років.

Як виглядає новий спортивний майданчик на Новому (ФОТО)

Мультифункціональний спортивний комплекс на селищі Новому у Кропивницькому звели в рамках «Громадського бюджету».

У Кропивницькому визначили володарів кубку області з водного туризму (ФОТО)

ІІ етап Кубку області зі спортивного туризму – водного туризму серед учнівської та студентської молоді провів обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 11 вересня у парку Перемоги («Міський Сад») на річці Сугоклея.

Кропивницький зустрічав учасників міжнародної естафети (ФОТО)

Учасники мiжнародної естафети «Всесвiтнiй біг миру заради гармонії» завітали до Кропивницького14 вересня.

Помер експрезидент футбольного клубу "Зірка НІБАС"

Помер колишній президент футбольного клубу "Зірка НІБАС" Василь Ковальський.

Олександрівська громада перемогла в "Олімпіаді Кіровоградщини" (ФОТО)

Обласні комплексні змагання серед дітей та юнацтва "Олімпіада Кіровоградщини" провели 10 вересня в Олександрівці.

«Зірка» у Кропивницькому зіграла внічию з «Металургом-2» (ФОТО)

В п’ятому турі аматорського чемпіонату України «Зірка» провела третій офіційний матч цього сезону у Кропивницькому, в якому зіграла в безгольову нічию з запорізьким «Металургом-2».

Команда 3-го полку виграла футбольний турнір пам’яті Дмитра Придатка (ФОТО, ВІДЕО)

У Кропивницькому відбувся розіграш Кубку з міні-футболу присвячений пам’яті Дмитра Придатка, військовослужбовця 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго, який загинув 29 серпня 2014 року при виконанні бойового завдання під Іловайськом.

«Олександрія» в дербі мінімально перемогла петрівський «Інгулець»

В матчі 7-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» провела перший домашній поєдинок на оновленому газоні, в якому мінімально здолала принципового суперника – петровський «Інгулець».

У Кропивницькому привітали з Днем фізичної культури та спорту (ФОТО)

Урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту відбулися в обласному академічному театрі ім. Марка Кропивницького.

Як триває ремонт у спортшколі олімпійського резерву «Надія» (ФОТО)

Наразі в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву "Надія" відбувається капітальний ремонт даху. Закінчити ремонт покрівлі планують до кінця наступного тижня.

Боксер із Кропивницького переміг на міжнародному турнірі в Сербії (ФОТО)

Кропивниький боксер Бозорбой Матякубов здобув перемогу міжнародного турніру «Воєводина», який проходив у сербському місті Суботиця 1-5 вересня.

«Зірка» програла в чемпіонаті серед аматорів «Хліборобу»

У 4 турі асоціації аматорського футболу України кропивницька «Зірка» зазнала поразки від дебютанта змагань, команди «Хлібороб» із Нижніх Торгаїв з рахунком 0:2.

Вільшанська веслувальниця стала дворазовою призеркою чемпіонату світу (ФОТО)

Дві срібні нагороди та четверте місце здобули вихованці вільшанської ДЮСШ Тетяна Смиловенко та Ігор Новак, вихованці тренера Максима Прокопенка на чемпіонаті світу серед юніорів і молоді, який 3-6 вересня проходив у португальському містечку Монтемор-у-Велью.

Кропивницька плавчиня на Паралімпійських іграх у Токіо стала сьомою

Кропивничанка Ольга Свідерська сьогодні, 3 вересня, на 50-метрівці на спині у фіналі посіла сьоме місце.

Кропивницька плавчиня на Паралімпійських іграх у Токіо вийшла до фіналу

Сьогодні, 3 вересня, кропивницька плавчиня Ольга Свідерська на Паралімпійських іграх у Токіо в складі збірної команди України на дистанції 50 метрів на спині вийшла до фіналу змагань.

Кропивничанин переміг на юнацькому чемпіонаті України з дзюдо (ФОТО)

Чотири медалі різного ґатунку завоювали вихованці Кропивницького та Світловодська на чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків до 16 років у Львові.

Кропивничани на чемпіонаті світу з комбат дзю-дзюцу здобули вісім медалей (ФОТО)

Вісім медалей різного ґатунку вибороли кропивницькі спортсмени на чемпіонаті світу з комбат дзю-дзюцу серед юнаків 12-15 років, юніорів і дорослих, що відбувся у Києві.

«Олександрія» зіграла у результативну нічию в Одесі (ВІДЕО)

У матчі 6-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на виїзді зіграла внічию з одеським «Чорноморцем». Обидві команди протягом гри забили разом 4 голи причому всі – у другому таймі.