Спорт

Кіровоградські спортсмени візьмуть участь у всеукраїнській велоестафеті

. 623


"Гречка" завжди мріяла мати велосипед. Але все якось не складалося. Проте, новина, яку повідомили нам наші друзі з обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", наздвичайно нас потішила. Уже за кілька днів, 1 вересня, стартує всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну!", участь у якій візьмуть і кіровоградські велосипедисти.

Велоестафета до Дня фізичної культури та спорту відбудеться вже вшосте, а її організаторами стануть Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і фармацевтична корпорація "Артеріум". Триватиме велосвято, до речі, під гаслом "Із задоволенням за кермом!", з 1 по 11 вересня. Його метою, як зазначають організатори, є привернення уваги громадськості до проблем безпеки велосипедного руху українськими шляхами, а також створення сприятливих умов для здорового, активного способу життя та відпочинку. Так-так, дайош кожному місту велосипедні доріжки!

Велосипедисти проїдуться всіма регіонами України одночасно за трьома маршрутами: до Києва, пункту призначення, спортсмени стартують з Чернівців, Севастополя та Луганська. Усього їм доведеться напедалювати 4500 км! Передбачається, що на кінцевому етапі естафети колона нараховуватиме 300 велосипедистів.
Учасники Південного маршруту, в якому візьмуть участь і Кіровоградські велосипедисти, стартуватимуть 3 вересня 2010 року в Севастополі. На території нашої області, повідомляють організатори, етап велоестафети відбудеться 7 та 8 вересня 2010 року і проходитиме за маршрутом: Добровеличківський, Новоукраїнський, Кіровоградський райони, м. Кіровоград та Олександрівський район.

З нагоди зустрічі учасників Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!" у Кіровограді 7 вересня на площі ім.Кірова з 17.30 до 18.30 години відбудеться культурно-спортивне свято.
Команди пронесуть по території України прапор своєї області і встановлять його в Києві на Майдані Незалежності 11 вересня 2010 року під час урочистого фінішу. Після чого глядачів та гостей свята чекає розважальна та спортивна програми: тріал-шоу, вуличний баскетбол, настільний хокей, показові виступи представників спортивних клубів, конкурси "Найекстравагантніший велосипед", "Сюрпляс".
А ще, як заявляють організатори, ця Всеукраїнська велоестафета є наймасовішим європейським велопробігом!
Тож якщо у вас, на відміну від "Гречки", велосипед таки є, то ще маєте кілька днів зібратися в дорогу.

Завжди ваша "Гречка"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама