Спорт

БК “Кіровоград» побореться за "золото" Чемпіонату України (ВІДЕО)

. 1694

БК «Кіровоград» вийшов до фіналу баскетбольного Чемпіонату України у Вищій лізі обігравши сьогодні у першому півфінальному матчі з 10-очковою перевагою БК «Днпро-2» - 77:67.

У цьому поєдинку кіровоградці продемонстрували відмінну гру, перш за все, у захисті та повністю виконали всі вказівки на гру головного тренера Ігоря Чигрінова.

В середині першої чверті дніпропетровці вели 6:12, утім, друга половина десятихвилинки краще вдалася підопічним Ігоря Чигринова, провівши ці п’ять хвилин 18:7, «Кіровоград» пішов на першу перерву в лідерах – 24:19. У другій та третій чвертях точилася рівна боротьба, й перед завершальним відтинком поєдинку команда Володимира Коваля була попереду все на ті ж п’ять очок. Вирішальну десятихвилинку досвідчені кіровоградці провели впевненіше й оформили вихід до фіналу чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги.

БК "Кіровоград" – БК " Дніпро - 2 " - 77:67 ( 24:19, 16:14, 18:20, 19:14)

Як і в попередній чвертьфінальній грі найкориснішими гравцями у складі БК “Кіровоград» стали Квінтрелл Томас (21 очко, 11 підборів) і Максим Балашов (20 очок, 6 підбирань, 4 передачі).

Другим фіналістом став харківський «Авангард», який сьогодні вирвав перемогу в матчі з БК «Союзбаскетуголь» із Шахтарська – 75:70 (20:13, 19:20, 15:22, 21:15).
Фінальна гра відбудеться завтра у київському Палаці спорту. Початок о 18:00.