Спорт

Захисника кіровоградської «Зірки» викликали до збірної України (U-20)

. 2120

Захисника кіровоградської «Зірки», вихованця місцевого футболу, Дмитра Фатєєва викликано до збірної України (U-20) для участі в Міжнародному турнірі пам'яті В.В. Лобановського.

У турнірі пам'яті В.В. Лобановського, щo проводиться в Україні з 2003 року, візьмуть участь національні молодіжні збірні команди Ірану U-20, Молдови U-21, України U-21 та України U-20. Матчі відбудуться на стадіонах  Динамо ім. В. Лобановського та НТК ім. В. Баннікова у Києві, а також «Колос» у Борисполі. 20 травня на стадіоні «Колос» відбудеться матч-відкриття змагань, в якому зустрінуться збірні України U-20 та Ірану U-20 (початок матчу − о 13:00). У Києві на НТК ім. В. Баннікова позмагаються команди України U-21  та Молдови U-21 (16:00). 21 травня на НТК ім. В. Баннікова пройде матч за третє місце (15:00), а на стадіоні Динамо ім. В. Лобановського відбудеться фінал турніру (16:00).
Відзначимо, що згідно з регламентом турніру, якщо після завершення основного часу матчів турніру буде нічия, додатковий час не призначається. Переможець визначається за серією післяматчевих пенальті.

За матеріалами прес-служби ФК «Зірка»

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама