Спорт

БК «Кіровоград» став чемпіоном!(ФОТО, ВІДЕО)

. 2095

БК «Кіровоград» блискуче провів фінальну гру Чемпіонату України у Вищій лізі проти київського «Авангарда» та здобув право наступного сезону грати у Суперлізі.

Підопічні Ігоря Чигрінова домінували на майданчику від першої до останньої чверті, жодного разу не дозволили суперникам наблизитися на небезпечну для себе очкову відстань і заслужено святкували перемогу з рахунком 82:67. Звитягою у київському Палаці спорту наші баскетболісти принесли Кіровограду третє «золото» у нинішньому сезоні. Нагадаємо, чемпіонські звання раніше завоювали БК «Кіровоград-2» у Першій чоловічій лізі та БК «Єлисавет-Баскет» у Вищій жіночій лізі.

БК «Кіровоград» – БК «Авангард» - 82:67 (27:17, 19:16, 23:18, 13:16)

Найбільше для перемоги команди у фіналі зробили Максим Балашов (21 очко +6 підбирань +3 результативні передачі), Деандре Мейс (18+7+12), Томас Квінтрелл (19+9) Олександр Берхін (11+5+2), Станіслав Овдєєнко (5+4+5), Ілля Шемосюк (4+3+2), Юрій Лохманчук (2+1+2) та Євген Ворнік (2+3), проте дебютне «золото» - заслуга всієї команди в тому числі Олексія Жука, Олександра Оснача, Володимира Абдрахманова, Станіслава Алексейчика. Всі наші баскетболісти протягом регулярного чемпіонату та фіналу восьми кращих команд працювали як єдиний механізм, наближаючи БК «Кіровоград» до такого заповітного тріумфу.
Можна з абсолютною впевненістю говорити, що надзвичайно успішно тренерським штабом була проведена селекційна робота, особливо з підбором легіонерів. Підтвердженням цьому є визнання наших двох американців Деандре Мейса та Томаса Квінтрелла найкращими гравцями чемпіонату. Першого визнано кращим нападаючим, а  другого – MVP, найкориснішим гравцем сезону.

Найкращий нападаючий чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги Деандре Мейс: «Цілий рік ми йшли до цього успіху, очікували цього. Це моя перша перемога. Відчуття найкращі. У Києві була найкраща організація змагань серед усіх, що я бачив. Це був найкращий момент у моїй кар’єрі».

MVP чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги Томас Квінтрелл: «Я не думав про особисті нагороди, думав лише про перемогу, робив усе задля перемоги. Я щасливий. Я люблю цю команду і залюбки гратиму в ній і надалі».  
www.gre4ka.info
Бронзовим призером чемпіонату став «Дніпро-ДВУФК», який у матчі за третє місце переміг «СоюзБаскетУголь» - 74:67 (24:11, 25:14, 9:21, 16:21)

Євген Савранський
Фото, відео - ukrbasket.net

Поширюйте

Коментуйте


Реклама