Спорт

ВЕЛОнаступ

. 653

www.gre4ka.com.ua

У вівторок 7 вересня "Гречка" вирішила прогулятися своїм улюбленим містом. Неспішним кроком попрямувала від мосту через Інгул вулицею Карла Маркса у бік площі Кірова. Наближаючись до площі, "Гречка" помітила скупчення народу, майоріння прапорів і навіть почула якісь вигуки в мікрофон. Причому всі, хто зібрався на площі, дивилися саме в бік "Гречки". "Мітинг? - подумалося "Гречці". - Але чому вони всі на мене витріщаються?".

Трохи знітившись від такої уваги, "Гречка" вирішила загубитися в натовпі: стала разом з усіма на площі і так само почала витріщатися на вулицю, немовби виглядаючи когось. Уже за кілька хвилин "Гречка" пригадала дещо і це "дещо" все пояснило: просто в цей день в Кіровограді зустрічали учасників велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!", і саме їх виглядали всі, хто прийшов на площу.

А от що нам повідомили в обласному центрі фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх єднає Україну". 7 вересня, на межі кордону з Миколаївською областю, Кіровоградщина у селі Перчунове (Добровеличківський район) отримала велоестафету від Одеської області. Протягом 7 та 8 вересня 2010 року місцеві жителі Добровеличківського, Новоукраїнського, Кіровоградського, Олександрівського районів та Кіровограда вітали учасників південого напрямку Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!".

З цього приводу на центральній площі імені Кірова відбувся святковий концерт колективів художньої самодіяльності, представників федерацій з видів спорту та спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Там же, на площі, жителі та гості міста зустрічали учасників Всеукраїнської велоестафети, яких привітало спортивне керівництво області та міста. А вже наступного дня велоестафета попрямувала на Черкащину.

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info

Фото надані ОЦФЗН "Спорт для всіх"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама