Спорт

Легкоатлети Кіровоградщини здобули рекордні шість медалей на Чемпіонаті України

. 2523

Головна спортивна арена України НСК «Олімпійський» 2-4 червня приймала командний Чемпіонат України та командний Чемпіонат України серед молоді. Кіровоградські легкоатлети здобули рекордні шість медалей чемпіонату та масово показали особисті рекорди!

Срібну нагороду змагань серед дорослих та другу срібну серед молоді здобув вихованець КЗ ОСДЮШОР-2 Дмитро Яковенко (тренер Геннадій Здітовецький) в секторі для стрибків у висоту. Результат Дмитра - 2м 18см - до останньої спроби учасників виводив кіровоградця на вершину п’єдесталу, але стрибок переможця змагань в останній спробі на 2м 21см залишив Дмитра на 2 місці.
Срібним призером у чоловічих змаганнях і чемпіоном України серед молоді став учень
ОК ДЮСШ «Колос» Олександр Шелест (тренер Павло Армашов). Олександр переміг одноліток в бігу на 1500м із результатом 3хв 48с., та став срібним призером в бігу на 800м, показавши результат - 1хв  50с.
Бронзову медаль командного чемпіонату серед дорослих здобув вихованець ФСТ «Україна», ШВСМ – Денис Тесленко (тренер Олександр Тесленко). Денис у фіналі був третім, де у запеклій боротьбі на 400м з бар’єрами показав результат 51.69с.
Неймовірно вдало виступила вихованка Олександрівського району та КЗ ОСДЮШОР-2 Тетяна Мельник – на фото (тренер Вадим Приймак). В кваліфікаційному забігу на 400м з бар’єрами наша атлетка 1995 року народження потрапила до фіналу з другим часом, пробігши одне коло стадіоном за 57.70с. Цей особистий рекорд відповідає нормативу майстра спорту України, який Тетяна виконала вперше, та є ліцензією до Чемпіонату світу серед юніорів. У самому фіналі юна бар’єристка була четвертою серед дорослих та першою серед молоді.
П’яте місце в фіналі «А» з бігу на 100м посів спринтер з ОШВСМ Віталій Пархоменко (тренер В’ячеслав Нищеменко). Віталій пробіг дистанцію за 10.68с.
Сьоме місце серед дорослих та молоді в фіналі «А» з бігу на 200м здобула учениця КЗ ОСДЮШОР-2 Марія Паладій (тренер Володимир та Наталія Абраменко). Результат Марії 25.31с.
Сьоме місце серед дорослих з бігу на 3000м з перешкодами посіла вихованка ШВСМ Вікторія Маруценко з результатом 12хв.10с. (тренер Володимир та Наталія Абраменки).
12 місце серед молоді з бігу на 1500м посів учень ДЮСШ «Спартак-2002» Віктор Сенчишин з результатом 4.00.39 хв. (тренер Ігор та Олександр Шостаки, Віктор Лизень).
ФЛАКО та особисто її президент Геннадій Заболотний вітає переможців та призерів змагань та бажає вдало виступити на Чемпіонаті України з легкої атлетики 24-26 липня, який, можливо, відбудеться в м. Кіровограді.

 

Ігор Шостак, прес-центр ФЛАКО

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама