Спорт

Кіровоградські волейболісти розпочали змагання пам’яті Олександра Костюченка (ФОТО)

. 1820

Третій турнір із пляжного волейболу, присвячений пам’яті Олександра Костюченка розпочався сьогодні у кіровоградській комплексній ДЮСШ №3. У пам’яті багатьох кіровоградців ще живі спогади про резонансний випадок, що трапився у листопаді 2011 року біля нічного клубу «Провокатор».

Тоді молодого 17-річного хлопця, спортсмена-волейболіста Олександра Костюченка після отриманої черепно-мозкової травми забрала швидка, а за декілька днів він, не приходячи до свідомості у лікарні, помер.
Та друзі з якими він тренувався та грав і тренер Маргарита Володимирівна Кольцова, шанують свого товариша, вихованця і третій рік поспіль організовують змагання на його честь. На відкриття нинішнього турніру прийшов батько Олександра Сергій та рідна сестра – Анна.
«Приємно, що волейболісти кіровоградської спортивної школи №3 продовжують справу мого сина. Він прийшов у секцію волейболу в 12-річним хлопцем і за п’ять років занять досяг непоганих результатів. Виконав норматив першого спортивного розряду, був півфіналістом літніх юнацьких ігор України. Сподіваюся, що учасники нинішнього турніру продовжать його справу», - розповів «Гречці» його батько Сергій Костюченко.

 

«Ми рівняємося на Сашка. Для мене зразковою була його подача, - ділиться думками Дмиртро Сокуренко, який тренувався разом із ним. – Для нас участь у цьому турнірі  - данина пам’яті Олександру Костюченку. Сподіваюся, ми своєю участю і майстерністю достойно вшануємо його пам’ять».
Змагання триватимуть два дні 17-18 червня на майданчику для пляжного волейболу КДЮСШ №3.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама