Спорт

Кіровоградка стала абсолютною чемпіонкою України з пауерліфтингу

. 2143

Кіровоградка Анастасія Кравченко відтепер носитиме звання абсолютної чемпіонки України з пауерліфтингу і 15-разової рекордсменки України. Такий надзвичайний результат спортсменка з комплексної ДЮСШ №2 Кіровоградської міської ради продемонструвала у Коломиї, де проходили національні змагання 14-21 вересня.


У ваговій категорії до 63 кг 16-річна спортсменка показала у присіданні результат 137 кг, 80 кг – у жимі лежачи та 120 - становій тязі, за сумою триборства набравши 337 кг.
«Показаний результат є абсолютним рекордом України у класичному пауерліфтингу – без форми, бинтів, спеціальних сорочок тощо. Причому не лише серед дівчат, а й серед юніорок і жінок, - розповів наставник спортсменки В’ячеслав Жуков. – Практично в кожній спробі моя вихованка покращувала національний рекорд в окремій вправі і за сумою триборства у всіх трьох вікових групах, тому і вийшло, що вона загалом стала 15-разовою рекордсменкою України. Спортсменка навчається у ЗОШ №25, тренується під моїм керівництвом 5 років. За цей час виконала норматив кандидата у майстри спорту у важкій атлетиці та пауерліфтингу».
Впевнена перемога на Чемпіонаті України дозволила Анастасії Кравченко пройти відбір до складу збірної України для підготовки до Чемпіонату Європи, що у березні наступного року відбудеться у столиці Чехії, Празі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама