Спорт

Представницький волейбольний турнір відбувся у Кіровограді (ФОТО)

. 2101

Традиційний турнір із класичного волейболу серед чоловічих команд до Дня міста Кіровограда пройшов у Кіровограді 28 вересня. Цьогоріч рівень учасників був як ніколи високий. За нагороди змагань боролися 11 команд з Дніпропетровська, Світловодська, Южноукраїнська, двома командами («Динамо», «Інгок») був представлений Кривий Ріг. Конкуренцію їм складали шість місцевих волейбольних збірних – «Обленерго», КДЮСШ №3, ФФВ, «Медик», «Єлисаветград», «Кіровоград».

Ігри групової стадії проводилися одразу у трьох місцях – спортивних залах «Енерго-спорт», факультету фізичного виховання та ЗОШ №5. Фінальні матчі кращі команди груп проводили у комплексі «Енерго-спорт».
На груповому етапі та в суперечці за призові місця надзвичайно високий рівень майстерності показали волейболісти «Обленерго». Вони всі свої зустрічі завершили звитягою. Особливої уваги заслуговує матч з волейболістами Южноукраїнська – командою учасницею аматорського Чемпіонату України, яких енергетики у дуже важкій і виснажливій боротьбі здолали у двох партіях.
Впевнено і з меншими зусиллями гравці «Обленерго» провели ігри за призові місця, здолавши «Динамо» і «Медиків», які відповідно посіли друге та третє місця.
«Давно у Кіровограді не проводився турнір з такою кількістю та якістю команд. Змагання були дуже високого рівня, зібрали мастеровитих волейболістів, це відзначили всі учасники. Всі ігри проходили за високої конкуренції і присутні глядачі, переважну більшість яких складали самі учасники, могли оцінити красу та складність цього виду спорту, – розповів «Гречці» голова Федерації волейболу Кіровоградської області Дмиро Янчук. – Особливо хочу відзначити зв’язкового «Обленерго» В'ячеслава Сошенка, по великому рахунку індивідуальні дії якого допомогли його команді перемогти».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама