Спорт

Кіровоградський борець переміг на міжнародному турнірі (ФОТО)

. 1937

Перспективний кіровоградський борець Андрій Кулик вкотре довів, що недарма входить до резервного складу збірної України у своїй віковій категорії.  У його послужному списку є срібна медаль кадетського Чемпіонату України, перемога на відбірковому турнірі з греко-римської боротьби до Чемпіонату світу серед кадетів на яку він, нажаль, не відібрався, перемоги всеукраїнських змагань. Днями до цієї колекції він додав ще одну нагороду, ставши переможцем Міжнародного турніру з греко-римської боротьби «Надія-2014» у Костополі (Рівненська обл.).

Змагання проходили 26-28 вересня та зібрали понад 200 спортсменів із України, Польщі, Литви та Латвії.
У своїй ваговій категорії до 54 кг, де змагалося 14 борців, вихованець тренера Миколи Горбаня з комплексної ДЮСШ №3 провів п’ять поєдинків і жоден не віддав супернику. У фінальній сутичці суперником Андрія Кулика був представник Польщі, який нещодавно посів п’яте місце на кадетському Чемпіонаті світу. Однак навіть це не знітило кіровоградця, який святкував перемогу та заслужено здобув найвищу нагороду турніру.
Високий результат показав і кіровоградець з ОК ДЮСШ «Колос» Михайло Чемерисов у вазі до 63 кг (тренери Микола Бондар, Микола Горбань). Він із чотирьох виходів на килим двічі ставав переможцем, що дозволило йому посісти четверте місце.
«Участь у даному турнірі я розглядав як етап підготовки до Чемпіонату України серед юнаків 1998-99 р.н., що пройде наприкінці жовтня. Хотів подивитися на що здатні наші борці. Змагання дали відповіді на ці питання, – розповів Микола Горбань. – Вже незабаром свій екзамен на борцівському килимі у Рівному здаватимуть наші старші борці. 10-12 жовтня там процде Чемпіонат України серед спортсменів до 22 років. Його учасниками стануть кіровоградець Віталій Бичехвіст і Владлен Козлюк – борець з Одеси, чемпіон світу 2014 року серед кадетів, що виступає за Федерацію греко-римської боротьби Кіровоградщини. Можливо, до них приєднається ще декілька наших спортсменів».

 

Євген Савранський

Поширюйте

Коментуйте


Реклама