Спорт

У Кіровограді завершився командний Чемпіонат України з легкої атлетики (ПІДСУМКИ)

. 2295

У Кіровограді завершився командний Чемпіонат України з лекої атлетики, який проходив на оновленому стадіоні "Зірка" протягом перших двох днів жовтня. В умовах достатньо жорсткої конкуренції, збірна Кіровоградщини посіла 13-те місце серед 24 областей-учасниць, з незначним відривом від Миколаївської та Львівської областей. 

Варто зазначити, що в порівнянні з минулим (20-те місце) та позаминулим  (21-ше місце) роками наша команда здійснила неабиякий прорив у результатах.

Крім того, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені В.Верхоланцева замкнули десятку кращих серед 50 ДЮСШ нашої країни.

Найбільший внесок в загальнокомандний успіх кіровоградської збірної внесли двоє підопічних Геннадія Здітовецького Юлія Петренко (срібло в стрибках у висоту) та Анастасія Думчева (бронзова медаль в потрійному стрибку), і вихованець Новомиргородської ДЮСШ, учень Олександра Дарієнка Денис Піменов, котрий взяв бронзу в бігу на 400 метрів.

Як зазначив президент Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадій Заболотний, такої вагомої різниці у результатах вдалося досягти тільки завдячуючи спільній роботі усієї спортивної громадськості області.

 Пропонуємо згадати як проходив Чемпіонат протягом цих двох днів.

За матеріалами "Спортивної Кіровоградщини" та прес-служби ФЛАКО
Фото Валерія Лебідя

Поширюйте

Коментуйте


Реклама