Спорт

Фанати "Олександрії" пройшли 80 кілометрів заради гри улюбленої команди (ФОТО)

. 3669

Фанати ФК "Олександрія", імена яких не розголошуються, пройшли 80 кілометрів від Олександрії до Кіровограда, щоб потрапити на регіональне дербі "Олександрія" - "Зірка" 5 жовтня.

 

Про це пише група фанатів "Олександрії" на своїй сторінці ВКонтакті, повідомляє "Моя Олександрія".

Повідомляється, що в дорогу вийшли троє уболівальників. Вони рухалися по трасі через Знам'янку.

Як повідомили в прес-службі ФК "Олександрія", відомо, що у хлопців була з собою туристичний намет, і вони робили у дорозі одну або кілька зупинок для відпочинку. Скільки зайняв шлях - невідомо. У підсумку, хлопці благополучно дісталися до кіровоградського стадіону, а назад виїхали автобусом. Цього разу клуб надав уболівальникам три безкоштовних автобуса.

- Це не перший піший похід в нашій історії, - розповів прес-аташе ФК "Олександрія" Юрій Беланюк. - Раніше наші вболівальники йшли в Кривий Ріг на матч з "Гірником". Я вважаю, що це хороша подача від уболівальників привернути увагу до своєї команди, до футболу, спорту. Тим більше, вони організували похід абсолютно без спиртного, без пива, за здоровий спосіб життя.

Відстань від Олександрії до Кіровограда становить "від знака до знака" 76 кілометрів. Плюс треба врахувати рух по міській інфраструктурі. Таким чином, фанати пройшли близько 80 кілометрів.

Відзначимо, що "Олександрія"і "Зіркою", зіграли внічию - 0: 0. Під час матчу по стадіону пробігся стрікер в трусах і кросівках, з маскою Путіна на голові.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама