Спорт

Львівський поміст став успішним для кіровоградських гирьовиків (ФОТО)

. 1846

Золоту та дві срібні нагороди вибороли члени збірної команди Кіровоградської області на Кубку України з гирьового спорту, що 3-6 жовтня проходив у Львові.
Тріумфатором змагань став майстер спорту Роман Демидов. У ваговій категорії понад 95 кг, виконавши за 10 хвилин 50 підйомів поштовхом довгим циклом двома 32-кілограмовими гирями, він у підсумковому протоколі випередив спортсменів Полтавської та Житомирської областей.
Вдруге на п’єдестал кіровоградець піднявся завдяки відмінному виступу у складі збірної Кіровоградщини в естафетних змаганнях, де були представлені 8 команд, загалом сорок учасників. За три хвилини двохпудові гирі він зафіксував над собою 55 разів. Кращий результат показав лише гирьовик Донецької області (60 підйомів). Не інакше, як надзвичайно успішним поверненням вихованця тренера Сергія Шевченка, який востаннє виходив на поміст більше трьох років тому, виступ на львівському помості не назвеш. Тріумф Романа Демидова на Кубку України гарантував йому включення до складу збірної України на 2015 рік у складі якої він готуватиметься до Чемпіонату Європи.
Третю нагороду команді принесла вихованка КДЮСШ №1 Кіровоградської міської ради Юлія Буйнова. Поміж жінок вагою +68 кг вона з результатом 63 підйоми у ривку (вага гирі 24 кг) здобула срібну медаль. 
Змагання у Льові зібрали 144 спорстмени з 18 областей.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама