Спорт

Кіровоградські тенісистки стартували у Суперлізі клубного чемпіонату України (ФОТО)

. 1895

І тур клубного Чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2014-2015 рр. у жіночій Суперлізі проходив 21-24 жовтня у Жовкві. Другий рік поспіль його учасником є кіровоградська команда «Екселент», яка складається з чотирьох cпортсменок на чолі з капітаном Тетяною Згурською.

У дебютному для себе сезоні наші тенісистки з 10 команд посіли сьоме місце і хочуть достойно продовжити виступи в нинішньому сезоні. У Жовкві тенісистки «Екселента» змагалися на рівних і за його підсумками посіли дев’яте, прохідне місце у Клубному чемпіонаті.

Тренер наших дівчат, один із ініціаторів створення команди Сергій Луценко розповів «Гречці», що розраховувати на високі результати його підопічним складно, адже рівень суперниць дуже високий: «Нам важко конкурувати з провідними тенісистками України, але вже сама участь Кіровоградської команди в еліті – престижна. Звичайно, ми могли б показувати і вищі результати, однак для цього треба підсилюватися, запросити 1-2 сильні спортсменки. Теоретично ми могли б навіть грати у клубній лізі Європи з настільного тенісу, головне – щоб були бажаючі, готові фінансово допомагати нам. Хто любить цей вид спорту – ми готові до співробітництва».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама