Спорт

«Зоря» вибила «Олександрію» з Кубку України

. 2008

У матчі-відповіді луганська «Зоря» зіграла внічию з «Олександрією» 1:1 і стала останнім учасником 1/4 фіналу Кубка України.

Уже на 15-й хвилині рахунок відкрив Принц Себефія, точно пробивши головою після подачі Караваєва. Одразу ж «Зоря» могла закріпити успіх, проте Любенович з пенальті не зміг переграти Новака. Перед самою перервою «Олександрія» зрівняла рахунок. Захисники «Зорі» не розібралися у простій ситуації, чим скористався Імереков, який із близької відстані розстріляв Шевченка.

Нагадаємо, що перший матч цих команд в Олександрії завершився мінімальною перемогою «Зорі» - 1:0.

«Зоря»(Луганськ)- ФК «Олександрія»-1:1 (1:1)

«Зоря»: Шевченко , Каменюка к-к, Вернидуб, Білий, Ігнатьєвич, Малишев, Сегбефія( Чайковський,63), Караваєв( Ліпартія,82), Любенович( Маліновський,46), Хомченовський, Будківський.
Запасні: Сантіні, Пілявський, Ярмаш,  Грицай.
Головний тренер: Юрій Вернидуб.

ФК «Олександрія»: Новак,Ломко, Шендрік, Імереков, Сухоцький, Запорожан к-к, Чорній(Леонов,63), Грицук, Старенький(Кіча,79), Банада, Пономар(Коломоєць,46)
Запасні: Леванідов, Ямполь, Іващенко, Микицей.
Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження:Ігнатьєвіч(43)- Новак(18), Імереков(39)