Спорт

Кіровоградський БК «Золотой Вєк» розпочинає чемпіонат поразкою (ФОТО)

. 1887

У стартовій грі Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі кіровоградський БК «Золотой вєк» поступився «Хіміку-2» з Южного.

На паркеті факультету фізичного виховання Кіровогрдського державного педагогічного університету гості протягом всього матчу виглядали переконливіше.  Єдиний раз наші баскетболісти вийшли вперед на початку гри. Надалі ж южненці захопили ініціативу та лише розвивали свій успіх. Наші суперники були мобільними, влучними, грали надійно у захисті не даючи простору кіровоградцям і примушуючи шукати щастя кидками з дальньої відстані, що їм відверто сьогодні не вдавалося. Першу чверть кіровоградці програли 14:23. Від старту другого відрізку бакетболісти «Хіміка-2» збільшили темп, господарі не встигали за швидкими, комбінаційними діями гостей, які здебільшого завершувалися успішною реалізацією. Це дозволило їм створили гандикап у 17 очок (31:14). Підопічним Андрія Білозерського вдалося до великої перерви лише дещо скоротити відставання до 13 очок.
Найбільш успішно кіровоградці відіграли третю 10-хвилинку, в якій у середині чверті зуміли скоротити відставання до двох пунктів (40:42). Вона стала єдиною переможною для наших баскетболістів. Перед заключною чвертю рахунок на табло вказував на 5-очкове відставання господарів (50:55). Такий результат залишав непогані шанси кіровоградським «вовкам», проте вже перші хвилини останнього відрізку гри зробили їх примарними. Гравці «Хіміка-2», контролюючи перебіг гри, максимально убезпечили себе від ризиків, знову збільшивши свою перевагу до 17 пунктів, а потім тримаючи наших баскетболістів до фінальної сирени на безпечній відстані.
79:66 – закономірна перемога бакетболістів із Южного.
Завтра о 12:00 розпочнеться другий матч між цими командами.

БК «Золотой Вєк» (Кіровоград) – БК «Хімік-2» (Южний) - 66:79 (14:23, 13: 17, 23:15, 16:24)

БК «Золотой Вєк»: Мельник (16 очок + 11 підбирань + 1 результативна передача), Ворник (15+13+0), Чайка (13+2+0), Оснач (4+5+2), Глинчак (5+3+1), Бузько (7+1+0), Мизь (5+3+0), Розкошний (1+2+1), Новіков (0+1+0), Сосой (0+6+8),