Спорт

«Олександрія» врятувалася від поразки на останніх хвилинах

. 1926

Битва між одноосібним лідером першолігового чемпіонату  «Олександрією» і дніпродзержинською «Сталлю» сильнішого не виявила, хоча і примусила добряче понервувати вболівальників команди з Кіровоградщини.

Господарі, що посідають нині третє місце у турнірній таблиці вчора, 3 листопада, були близькими до створення сенсації, але дружина Володимира Шарана зуміла врятуватися завдяки призначеному пенальті, що допоміг городянам закінчити перше коло без поразок.
До 83 хвилини спроби жодної з команд вразити ворота суперника успіху не мали, допоки господарі не розіграли штрафний, який завершився влучним ударом Куліша. Утримати переможний рахунок лишалося не так вже й багато часу, але недарма «Олександрія» зараз наводить жах на всіх своїх суперників. Радість дніпродзержинців тривала лише чотири хвилини.
Іващенко у штрафній господарів поля виграв позиційну боротьбу в Білого, який на думку головного судді з порушенням правил зупинив форварда. Таким подарунокм гріх було не скористатися. Запорожан не згрішив і врятував свою коману від першої поразки.

«Сталь» (Дніпродзержинськ) – ФК «Олександрія» - 1:1 (0:0)

«Сталь»: Попович, Яскович, Адамюк, Куліш, Котляр, Білий, Бринько, Шутов (Ховбоша, 64), Карасюк, Дністрян (Кучеров, 31, Плешаков, 76), Каленчук – к/к.
Запасні: Вітів, Кравченко, Плешаков, Мироненко, Нікітенко.
Головний тренер – В.Мазяр

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Пономар (Іващенко, 78), Запорожан – к/к, Голенков (Гуськов, 72), Старенький (Чорній, 67), Коломоєць, Імереков, Мікіцей, Банада, Басов.
Запасні: Леванідов, Ломко, Леонов, Чепурненко.
Головний тренер – В.Шаран

Попередження: Каленчук (67) – С.Басов (70), А.Сухоцький (82).
Голи: С.Куліш (82) – А.Запорожан (86 – пенальті).

Фото - fcstal.com.ua

Поширюйте

Коментуйте


Реклама