Спорт

Чемпіонат України з велокросу у Кіровограді підтвердив домінування господарів (ФОТО)

. 2180

46 рік поспіль Кіровоград приймав учасників Чемпіонату України з велокросу у груповій та естафетній гонках. Починаючи з 1969 року вони збирають щороку у Гаю десантників спортсменів із усієї України, щоб у безкомпромісній боротьбі визначити кращих у цій дисципліні велосипедного спорту.  Нинішнього року 1-2 листопада чемпіонат зібрав рекордну за останні роки кількість учасників – 238 спортсменів з 27 команд.

Така чисельність стала найвищою серед усіх дисциплін велосипедного спорту, з яких у році що минає проходили змагання.

Серед такої кількості учасників і високої конкуренції велосипедисти Кіровоградщини виступили гідно.

«Незважаючи на ситуацію в країні, на Чемпіонат України з велокросу до Кіровограда приїхало дуже багато учасників, відповідно боротьба за п’єдестал буде конкурентною і важкою. Діти приїжджають, зацікавлені мають бажання змагатися у нас. Я думаю, що наші вихованці покажуть добрі результати. Розраховую, що наші велосипедистки стануть першими і жінки виконають нормативи майстрів спорту», - зі сподіваннями казала перед стартом старший тренер Кіровоградської області з велосипедного спорту Ольга Заворітня.

Після виступів можна було сміливо стверджувати, що вони не були марними. практично жодна гонка в усіх вікових категоріях не обійшлася без нагородження спортсменів нашої області, отже нашим кращим велогонщикам росте гідна зміна.
У чоловіків віце-чемпіоном України став світловодчанин Антон Пустовіт.

Cлідом за ним розташувався кіровоградець Артем Шевцов. Двічі серед кращих були наші юніори. ІІ місце посів представник обласного центру Руслан Бондаренко, третій результат показав Василь Ільків із Новгородки. Весь п’єдестал окупували наші юніорки. Звання чемпіонки України виборола Ксенія Федотова.
Тетяна Бузько і Єлізавета Бабука відповідно посіли друге та третє місця. Юнацьку групову гонку виграв кіровоградець Костянтин Дахновський. Третім призером став Руслан Герасимов зі Світловодська. У дівчат найшвидшою була Софія Шевченко з Мошорино Знам’янського району.
Жодного призового подіуму не оминули наші велокросмени в естафетних змаганнях. У чоловічих змаганнях наші спортсмени стали срібними призерами, жінки примірили «бронзу». Юніори в унісон зі старшими колегами фінішували із другим часом, а от юніорки стали золотими медалістками. Тріумфували наші естафетні четвірки в заліку юнаків і дівчат.
Впевнено наші велоспорстмени виступили і в естафетній гонці, забравши левов участку золотих медалей. Команда нашої області у складі кіровоградців Артема Шевцова, Олексія Науменка, Максима Штикова та світловодчанина Антона Пустовіта фінішувала другою в естафетній чоловічій гонці. Кращий час показали лише велосипедисти з першої команди ІСД Донецьк.
Наші результати в жіночій естафеті були скромнішими. Віра Борисюк, Валентина Пташинська і Наталія Красильникова проїхали «на бронзу»». Перемогли в цій гонці велосипедистки Тернопільської області, друге місце в збірної команди Харківської, Вінницько і Донецької областей.
В юніорській естафеті Руслан Бондаренко разом із трьома партнерами з
миколаївської команди фінішував із кращим часом. Другий результат за нашими велосипедистами Євгеном Шевельовим, Микитою Кошовим, Василем Ільківим і
черкащанином Віталієм Новаковським.
Із «золотим» часом завершили естафетну гонку решта наших спортсменів: юніорки (Єлізавета Бабука, Тетяна Бузько, Ксенія Федотова), юніори (Костянтин Дахновський, Руслан Герасимов, Олександр Шевченко, Дмитро Бондаренко) і дівчата (Катерина Сокур, Алла Марущук, Софія Шевченко).


Євген Савранський, фото автора

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама