Спорт

«Олександрія» зазнала першої поразки у чемпіонаті (ФОТО)

. 2206

Сенсаційною поразкою для одноосібного лідера першолігового чемпіонату України «Олександрії» завершився матч 16 туру проти чернігівської «Десни». Вчора, 8 листопада, у гостях команда Володимира Шарана у стартовій грі другого кола зазнала першої поразки у нинішньому сезоні – 1:3.
Вже після першого тайму футболісти «Десни» були попереду в два м’ячі. Відкрив рахунок на 16-й хвилині Кондратюк, який вдало зіграв на добиванні після удару Картушова. Вже за декілька хвилин чернігівчани мали забивати вдруге. Олександрієць Леонов порушив правила у власному карному майданчику, перервавши рейд Кондратюка, але Картушов з точки пробив невдало, поціливши у поперечину. Коли за завершення основного часу першого тайму лишалося зовсім небагато, господарі все ж забили. І знову відзначився нестримний Кондратюк.
Гості відігралися у середині другого тайму. У складі «Олександрії» забив Імереков, вдало зорієнтувавшись у штрафній зоні суперника. Гол надихнув підопічних Володимира Шарана, які з подвійним завзяттям вирішили дотиснути «Десну», а натомість нарвалися на показову контратаку, яку виходом сам на сам із кіпером гостей успішно завершив Козак.
Несподівана поразка 1:3 перервала безпрограшну серію олександрійців у першій лізі, що налічувала 17 матчів поспіль.
Наступну гру «Олександрія» проведе вдома, 16 листопада, проти харківського «Геліоса».

«Десна» (Чернігів) – ФК «Олександрія» 3:1 (2:0).

«Десна»: Сітало, Жук, Картушов (Бовтрук, 89), Мельник – к/к, Щедраков, Воронченко (Чуланов, 85), Каваців, Кондратюк (Фурта, 90+4), Смалько, Деребчинський ( Агапов, 78), Козак. Запасні: Федоренко, Леонідов, Сердюк.
Головний тренер – Олександр Рябоконь

«Олександрія»: Новак, Микицей, Імереков, Шендрік, Сухоцький (Ломко, 52), Запорожан – к/к, Банада, Голенков (Леонов, 13), Грицук (Іващенко, 46), Старенький (Коломоєць, 41), Пономар. Запасні: Леванідов, Чепурненко, Чорній.
Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: Є.Картушов, ( ), А.Смалько ( ) – Д.Леонов ( ), Є.Банада ( ), С.Микицей ( ), О.Івашенко ( ), В.Пономар ( ).

Голи: П.Кондратюк (16, 40), М.Козак (71) – М.Імереков (63). На 20-й хв. Є.Картушов не реалізував пенальті (поперечина).