На дитячо-юнацькі спортивні школи Кіровоградщини чекає реорганізація та оптимізація

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1167

Заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук провела нараду з питань подальшого функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам.

В області працює 16 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року фінансувалися за рахунок фізкультурно-спортивних товариств «Україна», «Колос», «Динамо», «Спартак» та за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. У державному бюджеті на цей рік не передбачені кошти на фінансування таких спортивних закладів. До того ж, передбачено часткову плату учнями за заняття в таких спортивних школах (за винятком дітей пільгових категорій). З метою вирішення проблем подальшого функціонування дитячих спортивних шкіл, підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам, створено спеціальну обласну комісію.
Головним завданням на сьогодні є забезпечення можливості дітям, які відвідують дитячо-юнацькі спортивні школи Кіровоградщини, для подальшого заняття спортом та збереження тренерського складу цих закладів. Згідно законодавства, спортивні школи, засновані добровільними громадськими об’єднаннями, повинні фінансуватися за рахунок добровільних членських внесків та плати за навчання. Одним із варіантів фінансування є залучення коштів спонсорів та меценатів.
Вирішення проблеми фінансування 8 дитячих спортивних шкіл, підпорядкованих фізкультурно-спортивному товариству «Колос», які працюють у районах, взяли на себе місцеві територіальні громади. З обласного бюджету виділено кошти в сумі 750 тисяч гривень на підтримку таких спортивних шкіл у перехідний період.
Основним завданням комісії на сьогодні є розгляд спільно з керівниками спортивних закладів, підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам, питання щодо їхньої реорганізації та оптимізації. Можливо, деякі із цих шкіл потрібно буде об’єднати. Питання подальшої долі кожної дитячо-юнацької спортивної школи буде розглядатися індивідуально. На наступному засіданні комісії буде узагальнено результати цієї роботи й окреслено подальші шляхи вирішення проблеми.

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв