Кабмін не звільнив спортивні бази Кіровоградщини від сплати земельного податку

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1082

Кабмін постановою від 17 липня 2015 № 496 затвердив перелік баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку.

До переліку увійшли бази: у Дніпропетровській області (1), Житомирської області (1), Запорізької області (2), Івано-Франсковской області (1), Львівській області (4), Миколаївської області (1), Тернопільській області (1), Харківській області (3), Херсонській області (2), Чернігівській області (1), Києва (6).

До переліку не увійшли спортивні підприємства АР Крим, Севастополя, Донецької, Луганської, Вінницької, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей, які були включені в попередній перелік.

Визнано такою, що втратила чинність, постанова Кабміну від 17.08.2011 № 975 «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклубів та авіаційно-спортивних клубів Товариств сприяння обороні України, що звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки, на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву, бази олімпійської та паралімпійської підготовки ».

Нагадаємо, № 71-VIII від сплати земельного податку звільняються:

1) санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

2) громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю. Кількість інвалідів, які мають основне місце роботи на цих підприємствах, має становити не менше 50% і фонд оплати праці таких осіб - не менше 25% суми загальних витрат на оплату праці;

3) бази олімпійської та паралімпійської підготовки.

При цьому земельні ділянки релігійних організацій, які також звільнялися від сплати земельного податку, тепер не є об'єктом оподаткування відповідно до пп. 283.1.8 НК.

За матеріалами сайту "Юрліга"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв