Спорт

У Кіровограді відбудеться відкриття нового спортивного комплексу

. 3435

Цієї суботи, 10 жовтня, у Кіровограді відбудеться особлива подія - буде відкрито спортивний клуб, що не має аналогів у нашому обласному центрі.

На другому поверсі нового автовокзалу всім бажаючим відкриє свої двері Fight Baza – планета успіху та здорового способу життя. У спортивному комплексі розвиватимуться різні види єдиноборств та популярний в усьому світі вид спорту кросфіт.

Метою функціонування залу не буде виховання чемпіонів. Тут зможе займатися будь-хто незалежно від віку, статі, рівня підготовки. Для кожного відвідувача розроблятиметься певна система навантажень, що робитиме його здоровішим, сильнішим, впевненішим у собі, сприятиме формуванню успішної особистості.

Це не чергова "качалка" чи зал єдиноборств, а щось середнє між ними. На території у понад 900 квадратних метрів будуть діяти декілька зон. Дитяча зона, де батьки зможуть лишити своїх дітей, а самі, не переймаючись, займатися собою. Найбільша зона відведена єдиноборствам: боксерський ринг, 8-кутник, татамі, територія для роботи з власною вагою та обтяженнями, широкий вибір для тренувань мішків, груш, спеціальних бійцівських обладунків. Особливим місцем стане кроссфіт-зона, обладнана за найсучаснішими вимогами цього виду спорту.

Для бажаючих просто відпочити чи відновити сили після тренування, діятиме зона кафе. У невимушеній обстановці можна буде переглянути останні спортивні новини, подивитися у прямому ефірі різноманітні змагання, послухати музику, при цьому вживаючи різноманітні спортивні коктейлі чи насолоджуючись смаком кави або чаю.

Двері "Файт Бази" будуть відкриті і для проведення змагань із різних видів спорту. Одночасно за перипетіями боротьби в залі зможуть спостерігати до 350 глядачів.

Всіх бажаючих зайнятися собою, отримувати задоволення від тренувань, оволодіти навичками самозахисту, стати фізично розвиненими та впевненими у собі, чекають у "Файт Базі" з 10 жовтня.

Особливим гостем на відкитті залу буде Віктор "Бородач" Галагуза - майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, багаторазовий чемпіон України, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон світу, рекордсмен України, Європи та світу з пауерліфтингу. Переможець Всеукраїнського турніру з CrossFit Banda Open 15.4, переможець SportClub 2S Championship Kirovograd Open 2015. Для всіх бажаючих він проведе семінар із кросфіту, влаштує показові виступи.

Реалізація такого масштабного спортивного проекту стала можливою завдяки підтримці Андрія Табалова та ПП "Наш край".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама