У Кіровограді відбулася колегія управління освіти, науки, молоді та спорту (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 1103

Сьогодні, 3 березня, у Кіровоградському навчально-виховному комплексі «Пролісок» відбулася колегія управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Це перша колегія, яку провели після об'єднання двох управлінь в одну структуру.

Після відзначення кращих спортсменів, тренерів, команд з олімпійських і неолімпійських видів спорту за результатами роботи у минулому році, колегія взялася за розгляд підсумків діяльності у сфері фізичної культури і спорту у 2015 році та основні напрямки роботи на 2016 рік. 

- На Кіровоградщині станом на 1 січня 2016 року діє 38 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких працює 519 тренерів, 55% з яких є штатними. Протягом 2015 року в області було побудовано шість нових спортивних споруд і капітально відремонтована 41 споруда. За минулий рік 26-ма спортсменами області виконано норматив майстра спорту України, 184 - кандидата у майстри спорту. До списку збірних команд України у 2015 році включено 252 спортсмена області (62 члени збірної, 91 – кандидати у збірну команду, 99 – резерв збірної команди). Один спортсмен - Анна Буніна (стрільба кульова) виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, а одному тренеру – Юрію Кевлічу (футбол) присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України». У 2016 році 45 спортсменів отримуватимуть стипенцію від обласної ради, - розповіла заступник начальника управління Ул'яна Соколенко.

За її словами у 2015 році вжито комплекс заходів, спрямованих на розвиток фізичної культури і спорту в області. Це дало можливість: 1) зберегти інфраструктуру галузі фізичної культури спорту та забезпечити її використання за профільним призначенням; 2) забезпечити безперебійну роботу 38 дитячо-юнацьких спортивних шкіл і відповідно забезпечити фізичний і гармонійний розвиток більше дванадцяти з половиною тисяч дітей і підлітків області; 3) забезпечити якісну підготовку провідних спортсменів області та як наслідок – делегувати до складу національних збірних команд на участь в Олімпійських і Паралімпійських іграх 2016 років Ріо-де-Жанейро 12 спортсменів з різних видів спорту.

Інформацію Ул’яни Соколенко про підсумки діяльності у сфері фізичної культури і спорту в 2015 році та основні напрямки роботи на 2016 рік було взято до відома. Іншим рішенням перед районними, міськими відділами (управліннями) з питань освіти, молоді та спорту колегією були поставлені завдання: вжити заходів щодо недопущення скорочення тренерсько-викладацького та учнівського контингенту у ДЮСШ; забезпечити виконання регіонального календарного плану змагань та спортивно-масових заходів, а також участь у заходах обласного рівня; рекомендувати перевести роботу щодо поступового переведення тренерів-викладачів, які працюють за сумісництвом на основне місце роботи; вирішити питання щодо надання спортивних споруд закладів освіти у безкоштовне використання ДЮСШ для проведення навчально-тренувального процесу.
В інших питаннях районам, де не спостерігається високих спортивних результатів на обласному та всеукраїнському рівнях – створити для цього умови, переглянути місцеві бюджети. В окремих районах – вжити заходи для покращення показника охоплення громадян видами фізкультурно-оздоровчої діяльності.
Обласному управлінню освіти, науки, молоді та спорту за рахунок видатків з обласного бюджету на 2015 рік забезпечити якісну підготовку спортсменів – кандидатів на участь у Олімпійських іграх 2016 року; забезпечити систематичний контроль за діяльністю штатної команди резервного спорту області; організувати роботу щодо підготовки проекту обласної програми розвитку фізичної культури і спорту.

Євген Савранський

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв