Спорт

БК «Кіровоград» двічі здолав «Кремінь»

. 1550

В унісон із дівчатами дві виїзні перемоги здобули і баскетболісти БК «Кіровоград» у 13 турі Чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги. Вони стали першими під керівництвом нового головного тренера Ігоря Чигрінова. Говорити про суттєвий прогрес поки що зарано, адже протистояв нам у Кременчуці аутсайдер – БК «Кремінь», що посідає останнє місце. Проте дії наших баскетболістів на майданчику набувають нових форм і нового змісту.

Хоча перший відрізок зустрічі дався кіровоградцям важко. Свою гру вони продемонстрували лише у другій половині зустрічі, в якій і забезпечили необхідний результат – 80:73.

Друга зустріч була не такою емоційною та напруженою. Врахувавши помилки першого матчу, 10 березня команда Ігоря Чигрінова вийшла максимально мобілізованою і з перших секунд взялася за справу, нарощуючи оберти з кожною чвертю. А підсумковий результат із більш ніж переконливим рахунком - 94:55, став логічним завершенням цього протистояння.

Дві здобуті перемоги не вплинули на розташування БК «Кіровоград» у турнірній таблиці. Як і раніше наші баскетболісти посідають 8 місце. Та вже найближчими вихідними вони матимуть шанс його покращити. Вдома підопічні Ігоря Чигрінова зустрічатимуться із «Коксохім-Сталлю» з Алчевська, що посідає сьоме місце та випереджає кіровоградців на два очки.

Матчі пройдуть 16-17 березня у спортивному залі факультету фізичного виховання педагогічного університету. Від них ми чекаємо лише перемог!
 
Євген Савранський

Поширюйте

Коментуйте


Реклама