Спорт

ФК «Зірка» відтепер має тренувальне поле, а глядачі – нормальний туалет

. 1748

Плани щодо розвитку інфраструктури найпотужнішого футбольного клубу Кіровоградщини «Зірка» поступово втілюються, про це повідомив Максим Березкін, президент професійного футбольного клубу.

 

За період «зимових канікул», коли команда готувалася до весняної частини чемпіонату на зборах, у Кіровограді повним ходом тривали ремонтні роботи.

За цей час, за словами Максима Станіславовича, на стадіоні відремонтовано підтрибунні приміщення. «Відтепер футболісти мають нормальні умови в роздягальнях перед грою, адже те, що було рік тому і зараз – дві великі різниці, - зазначив він, - працівники клубу мають зручні офісні приміщення, на стадіоні з’явилися повноцінні коментаторські».

У клубі впритул підійшли до вирішення проблеми з тренувальним полем.

«Створено проект будівництва тренувального поля зі штучним покриттям на території стадіону, а для того щоб вберегти основний газон, для тренувань ми орендували стадіон «Дозавтоматів»,- повідомив Максим Березкін.

Головний тренер команди Ілля Близнюк зазначив, що раніше в дощову погоду команда змушена була їхати до лісу, щоб не псувати єдиний газон стадіону: «Восени минулого року, коли були дощі, ми три тижні тренувалися... у лісі».

Для потреб клубу придбано ще один автомобіль, а для вболівальників вперше за 20 років запрацює нормальна громадська вбиральня. Днями на території стадіону запрацює тренажерний зал…

Щодо задач які президент ставить перед клубом, за словами Березкіна, вони не змінилися – «Перша п’ятірка в турнірній таблиці буде для нас добрим результатом»,- зазначив президент клубу.

Про освітлення стадіону та поліпшення газону наразі не йшлося, проте керінвик клубу підкреслив, що ці питання теж будуть вирішувати.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама